[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

هم‌افزایی برای آبادانی شهر جدید، روزنامه شیراز نوین

اعضای جدید شورای اسلامی شهر صدرا با حضور در شرکت عمران با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر صدرا، خلیل حاجی پور در این دیدار ضمن تبریک موفقیت اعضای منتخب شورای اسلامی شهر صدرا در جلب آرای مردم، گفت: مجموعه شرکت عمران صدرا به عنوان یکی از سازمان‌های مؤثر در توسعه شهر صدرا، آماده تعامل، همکاری و هماهنگی با مدیریت شهر صدراست و امیدواریم با حضور شما نمایندگان مردم با تجارب ارزشمند در حوزه‌های مختلف و شناخت مختصات فرهنگی، اجتماعی و... بتوانیم با همکاری مؤثر مجموعه شورای شهر، شهرداری صدرا و مجموعه‌های دیگر، فصل جدیدی از توسعه، پیشرفت، رونق و آبادانی در شهر صدرا داشته باشیم. حاجی پور در ادامه با اشاره به اهمیت کار شوراها و لزوم تعامل، اتحاد و انسجام میان اعضای شورا بیان داشت: شورا یک تشکیلات جمعی و مشورتی است و توسعه شهر بدون هم فکری، همدلی و تلاش مضاعف محقق نمی‌شود و ما این انتظار را داریم که دو نهاد شورای شهر و شهرداری صدرا این هماهنگی، همفکری و وحدت را با مجموعه عمران صدرا داشته باشند و عمران صدرا نیز با تمام توان و ظرفیت در جهت رفع مشکلات و مسائل شهر همراهی خواهد کرد.
در ادامه، فیروزمند، رئیس شورای شهر و اعضای شورای شهر صدرا از خدمات ارزنده شرکت عمران و همچنین حاجی‌پور به خصوص در مدت زمانی که سکان مجموعه عمران صدرا را به دست گرفت، تقدیر و تشکر کرد و یکی از نقطه ضعف‌های شهر را مدیریت چندگانه دانست که با تعامل می‌شود این نقطه ضعف را به نقطه قوت تبدیل کرد. اعضای شورای شهر صدرا در این دیدار، وحدت و هماهنگی در تصمیم‌گیری توسط دستگاه‌های اجرایی را دو عامل ایجاد رضایتمندی شهروندان و رفع مشکلات دانستند. نمایندگان مردم به آینده شهر ابراز امیدواری کردند و جهت حل مسائل و مشکلات، نیازسنجی و برنامه ریزی برای تعریف پروژه‌های جدید، تشکیل چند کمیسیون پیشنهاد دادند و در جهت توسعه شهر صدرا و خدمت به آرامش و آسایش عموم مردم با همکاران سازمان‌ها تا لحظه آخر اعلام همکاری کردند. رئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهر صدرا با استقبال از ارائه پیشنهادهای سازنده و کاربردی توسط اعضای منتخب، همدلی را مهم‌ترین بحث دانست و اظهار داشت: شهر صدرا آینده شهر شیراز است و برنامه ریزی برای شهر صدرا در واقع برنامه ریزی برای یک چشم انداز جهت توسعه و سرمایه گذاری شهر شیراز است.
محمد ابراهیم فروزانی افزود: شرکت عمران شهر صدرا به عنوان نماینده شرکت شهرهای جدید، متولی همه شهرهای جدید استان از جمله شهر جدید تابناک و ۴ شهر جدید در حال برنامه ریزی دیگر می‌باشد. فروزانی با اشاره به اینکه در شهر صدرا دوگانگی وجود ندارد، اضافه کرد: اگر امروز دولت تکلیف کند که شرکت عمران باید از شهر صدرا خارج شود، همه منابعی که در اختیار این شرکت می‌باشد به سازمان ملی زمین انتقال می‌یابد.
وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: هدف ما شهر صدراست و امیدواریم بتوانیم با همدلی و برنامه ریزی، شهری با کیفیت محیطی بیشتر ایجاد کنیم و در نشست‌های بعدی با استفاده از ظرفیت‌های همدیگر، «با هم» و «برای مردم» آینده ای بهتر را رقم بزنیم. در پایان ابراهیم بهاروند نایب رئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهر صدرا با بیان اینکه شرکت عمران صدرا با حکم وزیر راه و شهرسازی نماینده تام الاختیار وزیر در تمام قوانین مسکن و شهرسازی است، گفت: امیدواریم با همت شما نمایندگان مردم و همکاری یکدیگر، مدیریت واحد شهری که سال‌هاست در سطح کشور به آن اشاره شده است، در این شهر ایجاد کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی