[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

آینده مجتبی عابدینی در گرو نتیجه جراحی، روزنامه شیراز نوین

وضعیت مجتبی عابدینی بعد از جراحی تعیین کننده وضعیت او برای ادامه حضور در ترکیب تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر یا پیوستن به کادر فنی این تیم خواهد بود.
مجتبی عابدینی که از بهمن‌ماه سال ۹۸ از ناحیه کتف دست راست دچار آسیب دیدگی شده است طی دو سال گذشته با همین شرایط روند آماده سازی خود را دنبال کرد.
این ملی پوش شمشیربازی سومین حضور متوالی در بازی‌‌های المپیک را هم در حالی تجربه کرد که درگیر همین آسیب دیدگی کهنه و قدیمی ‌بود. حضور با این شرایط در بازی‌‌های توکیو منجر به تشدید مصدومیت مجتبی عابدینی شده است، طوری که انجام جراحی برای او توصیه شده است. بر این اساس عابدینی طی هفته آینده تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد، نتیجه این جراحی قرار است تعیین کننده وضعیت او برای ادامه حضور در ترکیب تیم ملی یا پیوستن به کادر فنی این تیم باشد. در صورتی که شرایط عابدینی بعد از جراحی به گونه‌ای باشد که بتواند تمرینات آماده سازی خود را بدون مشکل دنبال کند و در بازی‌‌های آسیایی ۲۰۲۲ چین هم شرکت کند، وی کماکان در ترکیب تیم ملی اسلحه سابر خواهد بود و به عنوان کاپیتان این تیم در اردوها و مسابقات بین‌المللی شرکت خواهد کرد. در غیر این صورت اما عابدینی به ترکیب کادر فنی تیم ملی اضافه می‌شود تا به عنوان مربی در کنار این تیم باشد. فدراسیون شمشیربازی پس از استعفای پیمان فخری از هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، امین قربانی را به عنوان سر مربی جدید این تیم تعیین کرده است. قربانی طی سال‌‌های گذشته به عنوان مربی و دستیار در کنار فخری حضور داشت. فخری که از سال ۲۰۱۲ هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر را بر عهده دارد بعد از پایان کارش در المپیک توکیو تصمیم به کناره‌گیری گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی