[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

پزشک متخلف اقلید کارشناس تغذیه بود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «اقلید» از دستگیری فردی که به نام پزشک از مراجعه کنندگان در فضای مجازی سوء استفاده می‌کرد، خبر داد. سرهنگ «مراد صارمی»  در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا حین بررسی و رصد فضای مجازی مطلع شدند فردی اقدام به بارگذاری تصاویر بانوان اقلیدی بدون پوشش اسلامی در اینستاگرام می‌کند که بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی بیان کرد: مأموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم را شناسایی و وی را در یکی از محلات اقلید دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان اقلید گفت: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد متهم کارشناس تغذیه می‌باشد و با سوء استفاده از نام پزشک و به بهانه معاینه، از مراجعان عکس تهیه و در فضای مجازی منتشر می‌کرده است.
سرهنگ صارمی با بیان اینکه کلینیک متهم توسط پلیس اماکن پلمب گردید، بیان کرد: فرد متخلف برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس با تمام توان و اقتدار با هنجارشکنان برخورد می‌کند و از حقوق قانونی شهروندان دفاع می‌کند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه بی‌نظمی اقتصادی و اجتماعی، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی مجرمان اقدام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی