[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

عدم حمایت از تولید بزرگ‌ترین ضربه به اقتصاد است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: عدم حمایت از چرخه تولید و توقف این چرخه بزرگ‌ترین ضربه به اقتصاد کشور است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با تأکید بر لزوم برنامه ریزی برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا گفت: بخش اعظمی از مباحث معیشت و تولید در ارتباط با بیماری کرونا قرار دارد و به همین دلیل باید توجه دست ‌اندرکاران در پیشگیری و مقابله با این بیماری بیشتر از گذشته باشد. 
وی با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی در رفع مشکلات تولید خاطرنشان کرد: در اسناد بالادستی مانند سند پیشران توسعه، بخش مهمی از نیازمندی‌های واحدهای تولیدی دیده شده و در همین راستا توجه به مفاد این اسناد گره گشای حل مشکلات این بخش است. 
 نماینده عالی دولت در استان فارس تنظیم بازار و اتخاذ تصمیمات به موقع در تأمین نیاز بازار را از جمله راهکارهای مناسب برای حل مشکلات معیشتی عنوان کرد و گفت: کاهش فشارهای معیشتی محور اصلی برنامه‌ریزی‌ها باشد و در این راستا حمایت از واحدهای تولیدی فعال و حل مشکلات اقتصادی واحدهای راکد 
مهم است. 
رحیمی اظهار داشت: از سال 99 تاکنون بیش از 300 واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته و این نتیجه پیگیری بی واسطه در حل مشکلات آنان بوده است.
استاندار فارس در پایان عدم حمایت از چرخه تولید را بزرگ‌ترین ضربه به اقتصاد کشور عنوان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی