[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

۸۷۶ واحد مسکونی بهسازی‌شده به بهره‌برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

همزمان با هفته دولت طرح بهسازی 876 واحد مسکونی در شهرستان زرین دشت با مشارکت بنیاد مسکن به بهره برداری رسید. برای بهسازی این واحد‌های مسکونی 735میلیارد و 840میلیون ریال هزینه شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار داشت: نیمی از این اعتبارات از محل تسهیلات کم بهره و نیمی از محل آورده متقاضیان تأمین شده است. کاوه مهرداد، بخشی از فعالیت‌های بنیاد مسکن در سال 99 را هم تشریح کرد و گفت: این افتخار را داریم که در نهادی خدمت می‌کنیم که فلسفه وجودی آن با اندیشه ژرف بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران و به فرمان تاریخی امام راحل(ره) در 21 فروردین ماه 1358 و در پی افتتاح حساب 100، آغاز به کار نموده است و همواره خدمت صادقانه و بی منت به مردم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرارداده و رمز موفقیت خود را در خدمتگزاری و جذب قلوب مردم دانسته و به این خدمتگزاری افتخار کرده و آن را یک توفیق الهی می‌دانیم. 
مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت در ادامه کسب مقام برتر طی 8 سال متوالی در استان فارس را از افتخارات بنیاد مسکن در این شهرستان دانست و گفت: اختصاص 1500 تن قیر جهت بهسازی روستاها که با مشارکت دهیاری‌ها و بنیاد مسکن نزدیک به 230هزار مترمربع معابر روستاها آسفالت خواهد شد، از جمله موارد شاخص در توسعه روستایی دراین شهرستان است.
به گفته وی، بهسازی 100 روستا در سال 96 تا 97 با اعتباری بالغ بر 60میلیارد ریال نیز از نکات قابل توجه در زمینه توسعه روستایی در زرین دشت است؛ به طوری که اکنون روستایی در شهرستان وجود ندارد که بهسازی نشده باشد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده تمام روستاهای زرین دشت دارای کد پروژه شده اند. روستاهای پنج چاه، فرج بیگی، قلعه کدویه، حیدرآباد چاه انجیر، چاه زبر و بن دشت امسال در اولویت اجرای طرح‌های توسعه هستند.
مهرداد از ساخت 290 واحد مسکن مشارکتی در شهرهای حاجی‌آباد، شهرپیر و دبیران در حوزه مسکن شهری خبر داد و گفت: زیرسازی و آماده سازی زمین روستایی توسط امور ماشین آلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس به متراژ 250هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال، احداث پارک محله ای در 8 روستا با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال و تشکیل پرونده صدور رأی و صدور سند 200 فقره سند روستایی و شهری با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان زرین دشت از دیگر فعالیت‌های شاخص در این شهرستان است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی