[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۵
  • دوره جدید

پرافتخارترین ورزشکار پارالمپیکی فارس: به کسب ۱۰ مدال طلا در توکیو امیدوار هستیم، روزنامه شیراز نوین

پرافتخارترین ورزشکار پارالمپیکی فارس ابراز امیدواری کرد کاروان پارالمپیک ایران در بازی‌های توکیو بتواند بیش از ۱۰ مدال طلا کسب کند.
مختار نورافشان دارنده چهار مدال طلا، دو نقره و یک برنز دوومیدانی در ادوار مختلف پارالمپیک، به ایسنا گفت: فکر می‌کنم در این دوره، بچه‌های تیم ملی عملکرد بهتری نسبت به دوره قبل پارالمپیک داشته باشند. انتظار داریم آمار مدال‌های آنان خصوصاً مدال‌های طلا، بیشتر از تعداد فعلی باشد و آمار فعلی مدال‌های کسب شده توسط بچه‌های ایران، با درخشش ورزشکاران رشته دوومیدانی بالاتر برود. با اینکه بچه‌های دوومیدانی‌کار تا اینجای کار خوب ظاهر شده‌اند، اما انتظارها از آنان بسیار بالاست و توقع مدال‌های بیشتری داریم.
رئیس سابق هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین فارس با اشاره به کسب یک مدال با ارزش دوومیدانی پارالمپیک توکیو توسط دوومیدانی‌کار فارسی، گفت: مدال طلای مهدی اولاد، پرتابگر نابینای هم استانی را باید افتخار بدانیم. اتفاق بسیار با ارزشی در دوومیدانی نابینایان استان رخ داده است و می‌طلبد در سال‌های آتی، سرمایه‌گذاری بیشتری صورت گیرد تا تداوم موفقیت‌های هم استانی‌مان را شاهد باشیم.
وی همچنین با اشاره به درخشش دیگر دوومیدانی‌کار جنوبی ایران در توکیو گفت: امیر حسین خسروانی ورزشکار گناوه‌ای به خوبی در پرش طول صاحب عنوان قهرمانی و مدال طلای پارالمپیک شد. کسب این مدال طلا نشان از توانایی بالای دوومیدانی ایران دارد که ان‌شاالله در ادامه بازی‌ها موفقیت بیشتری را هم کسب خواهند کرد.
دارنده ۳۲ مدال رنگین بازی‌های پارالمپیک و جهانی با اشاره به درخشش ساره جوانمردی، تیرانداز شیرازی، افزود: خوشبختانه ساره جوانمردی مانند دوره قبل خوش درخشید و مدال زرین تیراندازی را بر گردن آویخت. با اینکه علاقه‌مند بودم دیگر بانوی ارزنده استان یعنی سمیرا ارم هم بتواند مانند جوانمردی بدرخشد اما متأسفانه بخت با وی یار نبود و نتوانست روی سکو برود.
رقابت‌های پارالمپیک توکیو تا چهاردهم شهریورماه ادامه دارد و ورزشکاران استان فارس، همچنان شانس افزایش مدال‌های این استان در بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی جهان را خواهند داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی