[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

نبی زاده هافبک فجرشهیدسپاسی : حداقل ها برای تمرین فراهم نیست!، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی شیراز با بیان اینکه وعده‌های داده شده به هنگام صعود این تیم به لیگ برتر محقق  شود، اعلام کرد:‌آن‌هایی که آمدند و برایمان صحبت کردند و قول‌هایی دادند وقت آن رسیده که به حرفشان عمل کنند.
علی نبی‌زاده در گفت‌وگو با ایرنا ادامه داد: همه باید تفکر خود را عوض کنند زیرا تیم فجر پس از هشت سال به لیگ برتر صعود کرد و باید امکاناتی  فراهم شود که در حد لیگ برتر باشد.
وی اضافه کرد: هواداران فوتبال درفارس انتظار دارند که تیمی ‌قوی و در شأن فوتبال این استان به ویژه  تیم فجر که سابقه درخشانی دارد  ببندیم، از این رو همه باید کمک کنند تا این اتفاق بیفتد.
بازیکن سابق تیم پدیده مشهد که سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا دارد، ادامه داد:‌ در لیگ برتر رقابت با تیم‌های متمول و به ویژه صنعتی سخت است اما می‌توانیم در صورت  حمایت شدن جلو آن‌ها بایستیم.
نبی‌زاده افزود: سرداربوعلی فرمانده سپاه فارس،کلانتری سرمربی تیم  و دست اندرکاران باشگاه در تلاش هستند تا همه چیز را برای حضور شایسته در لیگ برتر فراهم کنند اما این کار را به تنهایی نمی‌شود انجام داد و انتظار داریم دیگر مسئولان  شهرهم حمایت کنند و پای کار بیایند.
او با اشاره به اینکه چند روزی است تمرینات تیم شروع  شده ‌گفت: شاکله تیم حفظ شده و ۲ بازیکن جدید هم به تیم اضافه شدند و مدیران باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظرسرمربی تیم هستند و امیدوارم هر چه زودتر تیم کامل شود تا مربیان بتوانند برنامه خود را پیاده کنند.
نبی‌زاده به تیم‌های  استان کرمان و امکانات آن‌ها اشاره کرد و افزود:‌ تیم‌های این استان هم در لیگ برتر و هم در دسته یک شرایط خوبی دارند و امکانات برای بازیکنان فراهم شده تا با آرامش تمرین کنند و ما نیز انتظار داریم در شیراز هم حداقل‌ها برای تمرین فراهم شود. بازیکن فجر شهیدسپاسی اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر با همکاری مسئولان استان شرایط بسیار بهتری برای حضور تیم فجر در لیگ برتر که کاری بسیارسخت است، فراهم شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی