[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

طارمی: نمی‌توانم بگویم تیم‌ملی تمرینات خوبی داشت اما آماده هستیم، روزنامه شیراز نوین

مهاجم تیم ملی ایران می‌گوید به علت زمان اندک تا برگزاری مسابقه، تیم ملی تمرینات زیادی نداشته است.
مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار با سوریه اظهار کرد: خیلی خوشحالم که به تیم ملی دعوت شده‌ام. بازی فردا حتماً سخت است. همه تیم‌هایی که برای جام جهانی تلاش می‌کنند، بازی‌های سختی را رقم می‌زنند. فکر می‌کنم به علت شناخت بالای دو تیم از همدیگر و به علت بازی‌های دوستانه در گذشته، بازی سختی داشته باشیم.
وی ادامه داد: نمی‌دانم تمرینات خوبی داشتیم چون روزهای کمی‌کنار هم بودیم اما حضور در بحرین و برگزاری تمرینات در آن مقطع، برای آماده شدن برای این دیدار خیلی به ما کمک می‌کند. در مجموع شرایط تیم ملی خوب است و امیدوارم این دو بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم، به‌خصوص بازی نخست با سوریه که بازی سخت‌تری است.
طارمی ‌در ادامه با بیان اینکه یک خاطره را بیان خواهد کرد، گفت: قبل از بازی با بحرین و در کنفرانس خبری، تصور می‌کردیم شاید با ما خوب نباشند و سؤالی نپرسند اما اینجا ایران است. فکر می‌کردم شاید انرژی‌های مثبت در ایران بیشتر باشد چون در آن بازی به چهار برد نیاز داشتیم، کل ایران از فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش تا مردم و صداوسیما همه پشت هم بودند که چهار بازی را ببریم و همدلی خیلی زیاد بود. مردم و رسانه‌ها خیلی صحبت می‌کردند. تعجب می‌کنم که امروز اولین بازی ما مقابل تیم ملی سوریه است، همدلی آن موقع را الآن نمی‌بینم. اگر می‌دانستم شرایط این‌طور است قطعاً نمی‌آمدم. همدلی در یک روز به وجود نمی‌آید اما امیدوارم در یک روز باقی مانده وضعیت بهتر شود. ما به این همدلی از اولین بازی نیاز داریم تا سه امتیاز را به دست آوریم. این سه امتیاز به ما انرژی مثبت می‌دهد.
وی ادامه داد: متأسفم که این شرایط را می‌بینم. دوست ندارم انرژی منفی بدهم. ان شاء‌الله که در بازی‌های آینده بهتر شود. حداقل رسانه‌ها خیلی پیگیر بودند و امیدوارم همدلی بین رسانه‌ها و مردم بهتر شود. رسانه باید شرایط را طوری برقرار کند که انرژی مثبت مردم به تیم ملی برسد و این پیروزی همه را خوشحال کند. امیدوارم این اتفاق خوب رخ دهد.
در ادامه مدیر رسانه‌ای تیم ملی گفت که این نشست خبری برای اولین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود و رسانه‌ها در این نشست خبری حضور ندارند. شرایط به این نحو نیست که خبرگزاری‌ها حمایت نکرده باشند بلکه به علت شرایط کرونایی، حضور ندارند. سپس مهدی طارمی‌گفت: من نمی‌دانستم شرایط به چه نحوی است و زود قضاوت کردم، عذرخواهی می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی