[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

رئیس‌جمهور در زابل: اختیارات ویژه‌ به استانداران استان‌های محروم تفویض خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس جمهور اعلام کرد که امتیازات و اختیارات ویژه‌ای به استانداران استان‌های محروم تفویض خواهد شد.
به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح دیروز جمعه در دومین روز از سفر به سیستان و بلوچستان وارد شهرستان زابل شد و در بدو ورود به خاطر امکان پذیر نبودن دیدارهای مردمی به خاطر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از مردم استان عذرخواهی کرد.
رئیسی تأکید کرد: بنده و آن دسته از اعضای دولت که در این سفر حضور دارند، تلاش می‌کنیم به میزانی که مشکلی از جهت اصول بهداشتی نداشته باشد، در بخش‌های مختلف منطقه حضور یافته و از نزدیک در جریان مسائل قرار بگیریم. رئیس جمهور مشکل آب را یکی از دغدغه‌ها و مسائل مهم منطقه زابل دانست و افزود: قبل از اینکه به استان سفر کنیم، با همکاران دولت نشست‌هایی برای بررسی راهکارهای رفع این مشکل داشتیم. چند راهکار و پیشنهاد مطرح شده که قرار است وزیر نیرو با همکاری مسئولان محلی و استاندار، دست به کار شده و برای رفع دغدغه مردم در رابطه با آب گام‌های جدی برداشته شود.
رئیسی در پاسخ به سؤالی درباره اتصال چابهار به راه‌آهن سراسری اظهار داشت: این هم یکی از مباحثی است که در این سفر بررسی خواهد شد.
رئیس جمهور در ادامه گفت: مقرر کرده‌ایم برای حل مشکلات استان‌های محروم، اختیارات و امتیازاتی به استاندار تفویض شود تا بتوان مشکلات این استان‌ها را با فوریت و سرعت بیشتری حل و فصل کرد و سیستان و بلوچستان جزو همین استان‌هاست.
رئیسی در پاسخ به این سؤال که در چابهار روز پرکاری داشتید، آیا دولت با همین شتاب می‌خواهد مشکلات مناطق کم‌برخوردار را رفع کند، اظهار داشت: ان‌شاءالله به این شتاب خواهیم افزود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی