[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

دیدار فرمانده سپاه فجر فارس با تولیت آستان مقدس، روزنامه شیراز نوین

زهرا پناهی
سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس به همراه جمعی از فرماندهان و معاونان به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) مشرف شدند و با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم کلانتری، تولیت جدید این بارگاه منور دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری، ضمن تقدیر از جان‌فشانی و رشادت‌های سپاهیان در حفظ و صیانت از انقلاب و ارزش‌های متعالی آن در مقاطع مختلف، اظهار کرد: بحمدالله به برکت انقلاب اسلامی، خون شهدا و رهنمودهای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یک جبهه متحد فراگیر بر پایه تفکر ناب اسلامی در منطقه و دنیا تشکیل شده و با مجاهدت‌های مدافعین حرم و جریان‌های مقاومت، یک ائتلاف جهانی بر علیه باطل در راستای پیروزی مستضعفان و حاکمیت آنها در زمین، با اراده الهی در حال شکل گیری است.
تولیت حرم مطهر تصریح کرد: حقیقتاً اگر درست نگاه و تحقیق کنید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش ویژه ای در این حرکت عظیم از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز داشته است. وقتی بنیان نهادی بر تقوا بنا می‌شود، خداوند آن را عزیز می‌کند و یک شجره طیبه می‌شود که روز به روز خودش را بیشتر نشان می‌دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی