[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

شورای بهداشتی بخش جویم تشکیل جلسه داد، روزنامه شیراز نوین

 آرزو جهان‌پیما- گروه شهرستان‌ها- جویم
جلسه شورای بهداشتی بخش جویم در سالن جلسات بخشداری برگزار گردید. به گزارش خبرنگار شیرازنوین از جویم، جلسه شورای بهداشتی بخش جویم به ریاست داود شفیعی بخشدار و با حضور سرپرست شهرداری، نمایندگان دادگاه عمومی بخش و سپاه، فرمانده انتظامی، کارشناس بهداشت مرکز سلامت، نماینده آموزش و پرورش و مسئول نمایندگی ورزش و جوانان جویم در محل سالن جلسات بخشداری برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه، داود شفیعی بخشدار بخش جویم از اهمیت شورای بهداشتی سخن گفت و افزود: هدف از برگزاری جلسه رفع موارد و مسائل بهداشتی می‌باشد که امیدواریم با همکاری مسئولان مربوطه و شهروندان، سلامت جسمی و محیطی ساکنان بخش فراهم آید.
در ادامه مواردی از قبیل افزایش افراد مبتلا به کرونا در بخش، اتلاف سگ‌های ولگرد، جلوگیری از رهاسازی فاضلاب‌های خانگی، بهداشت محیط و اصناف مطرح گردید.
پس از آن حاضران در جلسه به نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر شد ستاد کرونای بخش همچنان بر جلوگیری از تجمعات (ترحیم، خاک‌سپاری، دورهمی و...) و اخطار به شهروندانی که بدون ماسک در سطح شهر تردد دارند، اهتمام ورزند. جهت اتلاف سگ‌های ولگرد نیز شهرداری، نیروی انتظامی و مرکز بهداشت همکاری نمایند و همچنین افرادی که اقدام به رهاسازی فاضلاب خانگی می‌کنند، با اخطار کتبی پرونده آنان به دادگاه ارجاع شود تا برخورد قانونی صورت گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی