[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

شهردار منتخب شیراز: وضعیت حمل‌ونقل و ترافیک مطلوب نیست، روزنامه شیراز نوین

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و سید احسان اصنافی، شهردار منتخب شیراز با آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب در این جلسه با تبریک انتخاب اصنافی به عنوان شهردار شیراز گفت: شهردار منتخب فردی تلاشگر، باایمان، ولایی و انقلابی است که زبانزد همگان نیز می‌باشد.
وی با بیان اینکه فرایند خوب و کاملی برای انتخاب شهردار شیراز طی شده است، اظهار داشت: جامعیت، عدالت، حس مسئولیت، امانتداری و تخصص از ویژگی‌های کسی است که در مسئولیت قرار می‌گیرد.
آیت‌الله دستغیب با اشاره به آیه قرآنی ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیر و ما بانفسهم گفت: در انتخاب سید احسان اصنافی به عنوان شهردار امیدوار هستیم که مرتبه و مرحله نهایی هم برسد، انتظار داریم به لطف خدا این کار شایسته‌ای که مردم انجام دادند در مراحل مختلف با دعای مردم و اراده حق تعالی آنچه تقدیر خیر است 
رقم بخورد.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: زمانی که وضعیت نامساعد است، با ایمان، آگاهی و ولایتمداری می‌توان سربلند از آن شرایط عبور کرد.
وی در حوزه عدالت اجتماعی خاطرنشان کرد: باید با دقت نظر عدالت را در تمامی نقاط شهر با ارائه خدمات به مردم که رضایت خدا نیز در آن است، گسترش داد. آیت‌الله دستغیب با ذکر اینکه عدالت به معنای یکسان عمل کردن در تمامی مناطق شهر نمی‌باشد، بیان داشت: افق روشنی را پیش روی مدیریت شهری شیراز می‌بینم. وی با بیان اینکه در طی چهل سال گذشته نظام و انقلاب با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده، عنوان کرد: با اهتمام و تلاش مجموعه مدیریت شهری، مشکلات شهر شیراز حل خواهد شد. عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین عنوان کرد: در روز قیامت هر تاریخی از مردم با امامشان فراخوانده خواهند شد و در حال حاضر در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج) هستیم اما نایب برحق امام مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دامت برکاته) حضور دارند و در روز محشر ایشان در معیت امام زمان(عج) و امت فرا خوانده خواهیم شد.
وی افزود: هرکجا اهتمام نسبت به مواضع و فرامین این بزرگوار داشتند، حقیقتاً موفقیت و رستگاری داشتند و از لحاظ دنیوی و اخروی تأمین و تضمینی که سعادت داشته ایم.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز با اشاره به سفر رهبر معظم انقلاب در سال ۸۷ به شیراز گفت: سیزده سال قبل مقام معظم رهبری عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) را به شیراز دادند و خواستار رسیدن به این جایگاه شدند.
طاهری با بیان اینکه هدف ششمین دوره مدیریت شهری شیراز رساندن این کلان‌شهر یه جایگاه واقعی سومین حرم اهل بیت(ع) است، تصریح کرد: وضعیت اقتصادی کشور نامساعد است و بیماری کرونا شرایط را سخت‌تر کرده که امیدواریم خدا مسیر روشنی را رهنمون و ارائه طریق گرداند.
شهردار منتخب شیراز در این جلسه اذعان داشت: روحانیون پدران معنوی شهر هستند و بر خود واجب می‌دانیم که در راستای اعتماد مردم از ارشادات و راهنمایی‌های روحانیون دلسوز و انقلابی بهره بگیریم. سید احسان اصنافی پیرامون شرایط شهر شیراز گفت: وضعیت شهری در حوزه‌های مختلف نظیر حمل و نقل، ترافیک و... مطلوب نیست و کرونا نیز مزید بر علت و سخت‌تر شدن شرایط گشته است. وی با تأکید بر شعار رساندن شیراز به جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی بیان کرد: باید با روی ریل افتادن پروژه‌های عمرانی، سطح خدمات شهری به مردم را ارتقا دهیم که رضایت خدا در آن است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی