[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

نیمی از ماشین‌های خودگردان کشاورزی شهرستان ارسنجان پلاک‌گذاری شد ، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان گفت: از ابتدای مردادماه تاکنون، قریب به ۵۰ درصد ماشین‌های خودگردان کشاورزی در این شهرستان پلاک گذاری شده اند و این عملیات تا پایان شهریورماه ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان، سیدناصر حسینی خرمی با اشاره به وجود ۶۱۷ دستگاه ماشین خودگردان کشاورزی در این شهرستان، تصریح کرد: از این تعداد، ۳۱۰ دستگاه با اخذ زوج پلاک از مرکز شماره گذاری استان فارس پلاک‌گذاری شده اند.
وی افزود: این طرح با توجه به مصوبات جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و عرضه خارج از شبكه فرآورده‌های نفتی استان و با همکاری پلیس راهور، جهاد کشاورزی و تعاونی تراكتورداران در حال اجراست.
حسینی خرمی با بیان اینکه از ابتدای فصل پاییز تخصیص سهمیه سوخت به مالکان دستگاه‌های فاقد پلاک، منوط به تشكیل پرونده کامل پلاک گذاری است، اظهار کرد: در ماه گذشته ۵۰ پرونده پلاک گذاری تکمیل و به مرکز شماره گذاری استان ارسال شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان تأکید کرد: مالکان تراکتور و کمباین فاقد پلاک تا پایان شهریور ماه فرصت دارند ضمن کسب اطلاعات بیشتر از واحد مکانیزاسیون کشاورزی مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان و مراجعه به دفتر نمایندگی تعاونی تراكتورداران فارس در این شهرستان، نسبت به تشكیل پرونده پلاک گذاری ماشین‌های خودگردان کشاورزی خود 
اقدام نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی