[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

حسن روشن: مجیدی خداحافظی کند، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: نمی‌شود همه چیز را با هم خواست، اگر شرایط خوب است فرهاد به کارش ادامه بدهد اما اگر خوب نیست به هواداران بگوید که نمی‌شود کار کرد و خداحافظ شما.
حسن روشن در مورد صحبت‌های اخیر فرهاد مجیدی و انتقاد او از برخی مسائل اظهار داشت: سال‌ها است که باشگاه استقلال مشکل مدیریت دارد و هنوز هم درست نشده است. اسپانسر و مسائلی از این دست به طور مستقیم به مربی ربط ندارد ولی وقتی تحت فشار قرار می‌گیرد این حرف‌ها را مطرح می‌کند.
وی در مورد گلایه سرمربی استقلال از اسپانسر عنوان کرد: فرهاد در مورد مدیریت حق دارد اما اسپانسر به طور مستقیم به او مربوط نیست. او باید کار خودش را بکند. اگر شرایط خوب نیست نباید کار کند. اگر می‌خواهد خودش اداره کند، خودش باشگاه، مربی، مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و همه کاره می‌شود. ولی سرمربی باید تمرکزش را برای کارهای خودش بگذارد نه اینکه دنبال این و آن باشد. الآن اگر شرایط مناسب نیست بهترین زمان است که تیم را رها کند وگرنه به مشکل می‌خورد.
روشن در خصوص اینکه مجیدی اعلام کرد مدیریت خواست از اسپانسر دلجویی کنم تا کمک کنند و من هم در مورد اسپانسر مثبت صحبت کردم اما اتفاقی نیفتاد، گفت: همه این موارد در نهایت به مدیریت می‌رسد. وقتی مدیریت نمی‌فهمد، کاربلد نیست و کمیته ندارد این‌طور می‌شود. خود مدیریت می‌نویسد و می‌گوید شما برو شما بیا. باید در یک باشگاه کمیته‌های مختلفی برای رسیدگی به کارها تشکیل شوند.
وی افزود: وقتی دعوایی پیش می‌آید به کمیته فنی یا مالی مربوط نمی‌شود، به کمیته حقوقی مربوط است. رفت‌وآمد بازیکن و مربی به کمیته فنی مربوط است. مسائل مالی به کمیته مالی مربوط است. وضعیت جسمانی بازیکنان هم به کمیته پزشکی مربوط می‌شود. چون هیچ کدام از این کمیته‌ها وجود ندارد یک نفر نشسته در باشگاه به این و آن نامه می‌دهد. به این می‌گوید خوب است و به آن می‌گوید بد است. این که باشگاه نمی‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی