[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

فرماندار گراش: دفاع مقدس، دوران ایثارگری همه اقشار بود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، دیروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس به ریاست مجید غلام‌پور فرماندار گراش و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و اعضای ستاد در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.
فرماندار گراش در نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی چهل و یکمین سالروز دفاع مقدس، اظهار داشت: ارزش‌های دفاع مقدس منبع اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و در آستانه ۳۱ شهریورماه نیاز است سیما و منظر شهری متناسب با هفته دفاع مقدس برنامه ریزی شود. نماینده دولت در شهرستان گراش با اشاره به لزوم ورود همه دستگاه‌ها در برنامه‌ ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس، گفت: دستگاه‌ها باید طرح‌ها و برنامه‌های خود را مناسب با روزشمار و تقویم برنامه‌ها انجام دهند و مشارکت فعالانه داشته باشند. 
فرماندار گراش با اشاره به اینکه برنامه‌های این هفته با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شود، تأکید کرد: با توجه به شرایط کرونایی، پیش‌بینی برنامه‎‌ها متناسب با فضا و شرایط موجود ضروری است.
سرهنگ وحید ستاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش از پیش بینی برگزاری ۱۵۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس با توجه به شرایط بهداشتی کرونا، خبر داد و اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس امسال پیش بینی می‌شود که ۱۵۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در گراش انجام شود.
ستاری بر ضرورت حفظ و انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جوان تأکید کرد و افزود: امروز یادآوری خاطرات دفاع مقدس و تبیین دستاوردهای هشت سال حماسه و ایثار در جهت ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و انتقال آن به نسل جوان یک وظیفه عمومی و کاری ارزشمند است. وی شعار امسال هفته دفاع مقدس را «ما مقتدریم» عنوان کرد و افزود: هفته دفاع مقدس تجلی مقاومت و انسجام ملی و یکی از درخشان‌ترین ادوار تاریخ ایران اسلامی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی