[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

فرش قرمز برای سرمایه‌گذاران پهن می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز گفت: به منظور تشویق و ترغیب هرچه بیشتر سرمایه گذاران برای حضور در شیراز، تهیه بسته‌های تشویقی و با انعطاف بالا ضرورت دارد. 
محمدتقی تذروی از برگزاری جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز با دو موضوع رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های مسکوت مانده اوراق مشارکت و پارک دراک خبر داد.
پنجمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز با حضور رئیس و اعضای کمیسیون با دو دستور کار برگزار شد. رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز با اشاره به ارائه گزارش پروژه‌های اوراق مشارکت شهرداری شیراز، گفت: به منظور تشویق و ترغیب هرچه بیشتر سرمایه گذاران برای حضور در شیراز، ضرورت تهیه بسته‌های تشویقی و با انعطاف بالا ملموس است. محمدتقی تذروی پیرامون رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های مسکوت مانده اوراق مشارکت عنوان کرد: کارگروهی متشکل از همه معاونت‌ها و سازمان‌های مرتبط با پروژه‌های اوراق مشارکت تشکیل خواهد شد و ظرف مدت 2 هفته مدلی برای رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های مسکوت مانده اوراق مشارکت تهیه ارائه خواهد گردید.
به گفته وی، مدل ارائه شده پس از طرح در کمیسیون و صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، جهت پیگیری و اقدام به شهرداری شیراز ارسال خواهد شد.
عضو شورای شهر شیراز با اشاره به پروژه‌های سرمایه‌گذاری پارک 580 هکتاری دراک اذعان داشت: طرح جامع پارک دراک باید تعیین تکلیف شده، مشکلات زیرساختی پروژه حل گردیده و پیوست‌های موردنیاز از جمله فرهنگی، زیست محیطی، ترافیکی، اقتصادی و تأمین انرژی آن تهیه گردد. به گفته وی برای بررسی هرچه بیشتر و بهتر پروژه‌های سرمایه‌گذاری پارک 580 هکتاری دراک، بازدیدی با حضور اعضای کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز از این پارک صورت خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی