[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

احداث پروژه‌ها با مشورت معتمدان مردم، روزنامه شیراز نوین

شهریاری شهردار منطقه دو شیراز به همراه جمعی از معاونان و مدیران منطقه از روند اجرایی و چگونگی پیشرفت پروژه پارک حاشیه ای 4هکتاری محله‌های محراب، آبجوار و دشت چنار با حضور معتمدان و یاوران شورا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، این بازدید با حضور مدیران اجرایی و معتمدان محلی از مجتمع آپارتمان‌های مدرس و آپادانا و محله‌های آبجوار و دشت چنار و سایر مناطق برگزار شد. شهریاری ضمن نظرخواهی از اهالی محل پیرامون جانمایی قسمت‌های مختلف پارک اظهار داشت: این پارک خدمتی ماندگار از اعضای جدید شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری و این منطقه به اهالی شهرک‌های محراب، دشت چنار، آبجوار و همچنین مجموعه آپارتمان‌های حاشیه آن منطقه است. وی در ادامه افزود: از آنجا که تمام پروژه‌هایی که در برنامه‌های تدوین شده و اجرایی شهرداری منطقه دو قرار گرفته و طراحی آن باید با نظر اهالی خونگرم و وفادار منطقه انجام شود، روز یکشنبه درخدمت بزرگان و معتمدان و یاوران پرتلاش شهرک‌های محراب، دشت چنار و آبجوار بودیم تا با حضور آنان آخرین بازنگری را بر اساس رسد طرح نهایی داشته باشیم و امیدواریم که با هم فکری شما معتمدان محلات به زودی شاهد بهره برداری از مجموعه ذکرشده باشیم. در ادامه این بازدید دهقان از محله آبجوار و دشت چنار، یکی از معتمدان محل و یاوران شورا اظهار داشت: این مکان در چهل سال گذشته به صورت خاکی به حال خود رها شده و به محلی برای تخلیه انواع زباله‌ها و تجمع بزهکاران و معتادان تبدیل شده بود. اما با درایت و توجه شهریاری، شهردار منطقه دو شاهد تبدیل شدن این فضای مرده به محلی پرنشاط برای همه اقشار خانوادها هستیم و با بهره برداری از این پروژه استقبال گسترده ای از این مجموعه صورت خواهد گرفت. این یاور شورا افزود: منطقه 2 از لحاظ سرانه فضاهای فرهنگی و ورزشی در فقر به سر می‌برد که با درایت و چیدمان تیم توانمند از سوی این مدیر دلسوز و کاربلد از هم اکنون شاهد تحولات و ارتقای جایگاه این محور و ایجاد ارزش افزوده برای شهروندان هستیم. همچنین در پرتو اجرای این گونه پروژه‌ها در سطح منطقه شاهد افزایش امنیت به موازات گسترش نشاط اجتماعی در محدوده شهرداری منطقه 2 شیراز می‌باشیم.
بر اساس این گزارش، گفتنی است این پارک در زمینی به مساحت 4 هکتار در حال ساخت می‌باشد و مشخصات فیزیکی پروژه شامل پیست دوچرخه‌سواری، زمین چمن فوتبال، زمین والیبال، زمین بسکتبال، زمین بدمینتون، ست بارفیکس، فضای بازی کودکان و بازی‌های رایانه ای ویژه کودکان و نوجوانان، زمین‌های ورزشی والیبال و بسکتبال جهت آقایان و بانوان در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است پیش بینی می‌شود هزینه عملیات اجرایی پارک حاشیه ای سی‌میلیارد تومان شود که از تاریخ 18/3/1400 شروع شده و تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و انتظار می‌رود در بهمن ماه 1400 به بهره برداری برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی