[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۵
  • دوره جدید

بازگشت زوج اروپايي به خط حمله تيم ملي، روزنامه شیراز نوین

پس از غيبت سردار آزمون برابر سوريه، حالا او و طارمی می‌توانند يک بار ديگر در خط حمله تيم ملی ايران به ميدان بروند.
به گزارش «ورزش سه»، تيم ملی فوتبال ايران پس از عزيمت به قطر، شب گذشته نخستين جلسه تمرينی خود را در اين کشور برگزار کرد. ملی پوشان بدون حضور اسکوچيچ و هاشميان، زير نظر ساير اعضای کادرفنی و در گرمای شهر دوحه، تمرينات خود را انجام دادند تا برای ديدار حساس روز سه‌شنبه برابر عراق، آماده شوند.
سردار آزمون مهاجم زنيت سن پترزبورگ پس از درخشش در فصل گذشته، در اين تابستان مورد توجه بسياری از باشگاه‌های بزرگ اروپايی قرار گرفت. او به دليل 2 کارته بودن مقابل سوريه غايب بود و حالا پس از پشت سر گذاشتن اين محروميت، می‌تواند تيم ملی را در ديدار حساس برابر عراق همراهی کند.
مهدی طارمی ديگر مهاجم زهردار خط حمله تيم ملی نيز برای بازی بعدی به مرز آمادگی رسيده است. او که به همراه آزمون زوج خط حمله زهردار و خطرناکی را در تيم ملی ايران تشکيل داده‌اند، به دليل عدم حضور هم تيمی‌اش نتوانست آنچنان بايد و شايد خط دفاعی سوريه را آزار دهد. 
اين دو بازيکن فصل بسيار خوبی را در فوتبال اروپا سپری کرده‌اند و هواداران تيم ملی در انتظار درخشش دوباره آن‌ها هستند. طارمی و آزمون در مرحله قبلی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی، در دو بازی حساس برابر بحرين و عراق عملکرد بی‌نظيری را از خود به نمايش گذاشتند و حالا همگان در انتظار تکرار آن درخشش هستند.
دو مهاجمی که فصل جديد رقابت‌های اروپايی را در تيم‌هايشان به خوبی آغاز کرده‌اند و اکنون زمان يک همکاری دوباره برای غلبه بر عراق است. بازگشت آزمون می‌تواند جان دوباره‌ای به خط حمله تيم ملی ايران بدهد و اين بازيکن که آمار خوبی در تقابل‌هايش با عراق دارد، اميدوار است همچون آخرين مصاف دو تيم يک بار ديگر دروازه اين حريف سنتی را باز کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی