[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

قدردانی امام‌جمعه داریون از عملکرد آبفای شهرستان شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز، همزمان با ماه محرم، ماهی که لب تشنه امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان و بی آبی در صحرای کربلا را در اذهان تداعی می‌کند، تقدیر از عملکرد سقایان آب حلاوتی چندبرابر پیدا می‌کند. حجت‌الاسلام حمیدی نژاد، امام‌جمعه داریون با ارسال پیام قدردانی از طرف مردم این منطقه و دفتر امام جمعه برای رفع مشکلات آب منطقه داریون از بهمن بهروزی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و نیز فرزاد کرمی، مجری طرح‌های بهره‌برداری و توسعه شبكه‌های آب در بخش روستاهای الحاقی شرکت آب و فاضلاب شیراز تقدیر کرده و آرزوی سلامتی و توفیق دوام خدمت به مردم شهرستان شیراز را داشت.
در بازدید‌های مکرر بهمن بهروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز از منطقه داریون، در خصوص ارتقا و بهبود سیستم آب رسانی به لحاظ کمی و کیفی، قول‌های مساعد و راهگشا داده بود که این تلاش‌ها به بار نشست.
بهمن بهروزی گفته بود: اولویت ما در شهر داریون سامان‌دهی به منابع تأمین آب پایدار است.  رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: دولت تلاش می‌کند سطوح خدمات آب و فاضلاب برای روستاهای پیرامونی شیراز با اقدامات انجام شده در این کلان شهر یکسان باشد و عدالت در تأمین و توزیع آب رعایت شود. گفتنی است شمار روستاهایی که در سال قبل به شبکه آب و فاضلاب شیراز الحاق شدند، حدود ۱۴۰ روستا بود که تعداد بیش از ۲۰۰هزار مشترک جدید به دریافت خدمات از آبفا شیراز اضافه شده است.
در برخی از روستاها برنامه حفر چاه جدید در نظر گرفته‌ شده و اصلاح شبکه و خطوط انتقال با همت و تلاش شبانه‌روزی نیروهای جهادی پیشرفت خوبی داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی