[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

خدمت رمز مشارکت است ، روزنامه شیراز نوین

دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد، مدیرکل بهزیستی فارس از مشارکت ۱۶میلیارد و ۳۸۸میلیون ریالی مردم نوع دوست فارس جهت مددجویان بهزیستی از ابتدای ماه محرم تاکنون خبر داد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، کشفی نژاد با اشاره به اینکه خیران می‌توانند در تمام طول سال کمک‌های انسان دوستانه خود را به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بهزیستی هدیه کنند، گفت :یکی از مهم‌ترین آموزه‌های دین مبین اسلام دستگیری از نیازمندان است و مردم استان فارس همواره با مشارکت پرشور خود به سیره انبیا و اولیای الهی عمل نموده اند. 
او در ادامه افزود: مبالغ جمع آوری شده در قالب کمک نقدی و غیر نقدی از قبیل کارت هدیه و بسته‌های معیشتی، وسایل کمک توان‌بخشی و غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است. 
مدیرکل بهزیستی فارس اظهار داشت: تمامی ادارات بهزیستی در شهرستان‌های تابعه، کلیه مراکز و مؤسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی فارس آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردم شریف فارس در ایام محرم و صفر هستند و نذورات با نیت‌های خاص در زمینه موردنظر خیران هزینه خواهد شد. کشفی نژاد همچنین یادآور شد کمک‌های مردمی به نیازمندان بهزیستی فارس نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش قابل توجهی داشته و این امر نشانگر اعتماد مردم به بهزیستی است. مدیرکل بهزیستی فارس خاطرنشان کرد: افراد خیر می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۶۰۱۸۹۵۶ به نام هدایای خاص مشارکت‌های مردمی بهزیستی واریز نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی