[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

پروژه‌های گردشگری اولویت‌بندی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پروژه‌های گردشگری و زیارت شهرداری شیراز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اولویت‌بندی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، محمد فرخ‌زاده با اشاره به بررسی بودجه سال 1400 شهرداری شیراز در پروژه‌های مرتبط با کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیرکل برنامه و بودجه، سرپرست اداره گردشگری و زیارت و دیگر نمایندگان شهرداری شیراز تشکیل گردید.
وی ادامه داد: در این جلسه پس از ارائه گزارش ردیف‌ها، پروژه‌ها و ریز پروژه‌های مندرج در برش مرتبط با کمیسیون گردشگری و زیارت در بودجه سال 1400 شهرداری شیراز مقرر گردید کارگروهی به منظور بررسی، اولویت بندی و در صورت نیاز بازنگری پروژه‌های گردشگری و زیارت مندرج در بودجه سال 1400 شهرداری شیراز تشکیل شده و نتیجه درجلسه آتی کمیسیون ارائه گردد. رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه در دنیای امروز صنعت گردشگری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: صنعت گردشگری راندمان بالایی داشته که همین امر موجب شده تا بسیاری از کشورها بیشتر سرمایه و بودجه خود را به این صنعت اختصاص دهند. وی با بیان اینکه شیراز با وجود داشتن پتانسیل‌های بالای گردشگری نیاز به تأمین زیرساخت‌های مناسب در راستای افزایش جذب گردشگر را دارد، گفت: در راستای انسجام بخشی به پروژه‌های گردشگری و زیارتی و متمرکز نمودن پاسخ‌گویی واحدهای مختلف شهرداری شیراز، مدیریت گردشگری و امور زیارتی به عنوان ناظر بر پروژه‌های نرم افزاری و سخت افزاری مندرج در بودجه سال 1400 شهرداری شیراز و سال‌های آتی انتخاب و موظف به ارائه گزارش دوره ای به کمیسیون گردشگری و زیارت شورا گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی