[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

من کیستم؟ مهندس سیدمحسن معین، روزنامه شیراز نوین

مهندس سیدمحسن معین؛ دارای تخصص عمران و شهرسازی و سرباز عمرانی شیراز هستم. اهل شیرازم، روزگارم بد نیست، تکه‌نانی دارم، خرده هوشی، سر سوزن ذوقی، دوستانی بهتر از آب روان و خدایی که در این نزدیکی است.
به لطف خدا سابقه‌ام بد نیست: رئیس و عضو شورای اسلامی شیراز دوره‌های سوم و چهارم، رئیس سازمان نظام مهندس فارس، معاون فنی و شهرسازی شهرداری شیراز، معاون اداره کل مهندسی دانشگاه شیراز، مهندس برگزیده کشور، کارشناس رسمی دادگستری و چهره ماندگار مهندسی فارس؛ 
در دوره تصدی معاونت فنی و شهرسازی شهرداری طراح و مجری کنارگذرهای رودخانه خشک و 15 تقاطع غیرهمسطح نظیر تقاطع‌های غدیر، عدالت، میرزای شیرازی، شهرک گلستان و امیرکبیر هستم و در دوره عضویت در شورای شهر، مبتکر و پیگیر اجرای 43 تقاطع غیرهمسطح نظیر میدان‌های معالی‌آباد، ولی‌عصر، معلم، ده‌پیاله، هفت‌تنان،تخت جمشید، ستارخان، رسول اعظم، قصردشت و 40 پارک بزرگ شهری و 12 بلوار اصلی شهر بوده‌ام که اجرای پروژه‌های مذکور در مقایسه با 30 سال قبل از آن، حکایت از افزایش سرانه 7 برابری می‌نماید.
برای اولین بار در کشور و به‌تازگی جبهه جدیدی را با عنوان احداث خطوط کابلی هوایی(اتوبوس هوایی) گشوده‌ام. تبدیل 180 هکتار رودخانه خشک به یک پارک مفرح از طریق احداث سد تنگ سرخ و ایجاد پارک‌های سبز گردشگری در ارتفاعات از اهداف آتی است. در دفاع از شهر تاکنون شجاعانه ایستاده‌ام و در این راه رنج‌ها کشیده‌ام که مپرس؛ ولی مدیون خدایم هستم که کمکم کرده است. 
با نیت مدافعین حرم و به عنوان سرباز عمرانی بدین میدان آمده‌ام و اگر مردم شهر این سرباز را پذیرفتند به دیده منت و در خدمتم والا قلباً سپاسگزارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی