[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

درخواست نماینده مجلس از وزیر ورزش : مافیای ورزش را ریشه کن کنید، روزنامه شیراز نوین

ایسنا -  نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی از وزیر ورزش و جوانان خواست که در اولین اقدام به حضور مافیای ورزش در رشته‌های مختلف ورزشی پایان دهد.
محمد وحیدی در نطق خود در جلسه علنی دیروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: استقرار دولت مردمی برای شکل گیری ایران قوی امیدهای زیادی را برای مردم ایجاد نموده که برداشتن گام‌های مستحکم و در شروع دولت مبتنی بر عقلانیت، عدالت و توجه به همه ظرفیت‌های کشور در داخل و لزوم ارتباط سریع و وسیع در سطح بین‌المللی مهمترین خواسته مردم است که به کاهش مشکلات اقتصادی و معیشتی و رفاه عمومی بینجامد.
وی افزود: اگر قرار است دولت در آزادسازی سرمایه‌های کشور در سایر کشورها تلاش کند که ضرورت مهمی است، حتماً باید این سرمایه‌ها به صحنه تولید بیاید و برای تهیه کالاهای اساسی و زیربنایی برای عرصه تولید کشور باشد نه صرف واردات کالاهای مصرفی و خانگی که در شرکت‌های کشورهای خارجی روی دستشان مانده است.
وحیدی از میرکاظمی ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور در دولت مردمی خواست که با بیان برخی مطالب به تشویش افکار عمومی دامن نزند. پرداخت فوق‌العاده ویژه معلمان و رتبه‌بندی معلمان، پرداخت بازنشستگان کشور پس از ۳۰ سال خدمت و توجه به نیروهای خدماتی با کمترین حقوق در مجموعه دستگاه‌های دولتی و... این‌ها پول پاشی نیست. پول پاشی حقوق نجومی هیأت مدیره صنایع است که باید جلوی آن گرفته شود. مواظب باشیم راه را در اول دولت اشتباه نرویم.
وی خطاب به سجادی وزیر ورزش گفت: مجلس به شما اعتماد کرد و در دوره‌ای که شروع به کار کردید اولین کار شما پایان دادن به حضور مافیای ورزش در رشته‌های مختلف از جمله سوارکاری باشد. اینجا، جای آزمون و خطا و تعلل نیست.
وحیدی از وزیر بهداشت نیز درخواست کرد که رفع محرومیت از منطقه انتخابیه‌اش را در اولویت قرار دهد.
نماینده مردم بجنورد خطاب به هیئت دولت گفت: مردم منطقه انتخابیه سال‌هاست که دچار محرومیت‌های بهداشتی بوده‌اند، لذا لزوم تخصیص بودجه کافی برای رفع محرومیت‌ها را خواستارم. همچنین دولت نسبت به تکمیل پروژه‌های بر زمین مانده اقدام کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی