[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

محور لار- بستک تکمیل می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت جهت تکمیل باند دوم در محور لار- بستک کلید خورد.
مهندس شبانی اظهار داشت: محور لار- بستک، اتصال مرکز کشور به بنادر اقتصادی‌توریستی بندر لنگه، چارک، آفتاب و جزایر کیش را بر عهده دارد و بهینه ترین مسیر زمینی برای دسترسی استان فارس به این مناطق است و دسترسی آسان مردم شمال و غرب هرمزگان به فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی لارستان، مراکز تجاری و خدماتی لارستان از ديگر مزاياى اين جاده ارتباطى به شمار مى آيد.
وی افزود: همزمان با هفته دولت و با توجه به موقعیت ویژه تنگ خور و لزوم حذف گردنه موجود، ٣ کيلومتر از ٢٦ کيلومتر پروژه بهسازى راه اصلى محور لار - بستک حدفاصل کيلومتر ٣ الى ٦ باند دوم آن نیز به بهره برداری رسید. شبانی تصریح کرد: با توجه به اهمیت جاده لار- بستک برای مردم منطقه، هم اکنون عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت جهت تکمیل باند دوم این محور از کیلومتر 7 به بعد از سوی پیمانکار پروژه آغاز گردیده است. مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با بیان اینکه برای بالا بردن ضریب ایمنی جهت تردد خودروها عملیات روکش آسفالت باند قدیم محور لار- بستک از کیلومتر 2 الی 7 به طول 5 کیلومتر نیز انجام گرفته، افزود: از آنجایی که همواره رویه راه‌ها تأثیرات قابل توجهی در وضعیت ایمنی و کیفیت سفر کاربران راه دارد، انتظار می‌رود با روکش آسفالت در باند قدیم، محور از سطح ایمنی و رضایتمندی بالاتری برخوردار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی