[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ذخایر خون فارس تهی شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به کاهش ذخایر خونی استان، از عموم افراد واجد شرایط، برای اهدای خون به بیماران دعوت کرد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید روح الله حسینی»، همدلی و مشارکت مردم در درمان بیماران صعب العلاج و نیازمند خون را اقدامی نیکو و خداپسندانه عنوان کرد که علاوه بر کمک به بیماران، برای تقویت سلامت جسمی فرد اهداکننده نیز مفید است. او از عموم مردم مؤمن و نیک اندیش استان فارس دعوت کرد تا همچون دیگر مشارکت‌های خیرخواهانه در عرصه‌های سلامت، این بار نیز در این اقدام خیر سهیم شوند و اهدای خون برای بیماران نیازمند به فرآورده‌های خونی را در اولویت قرار دهند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه اضافه کرد: در شرایطی قرار داریم که به دلیل بحران ویروس کرونا، کشور با کمبود ذخایر خونی برای نجات جان بیماران مواجه شده است و مشارکت در این اقدام، می‌تواند گام مؤثری در کمک به سلامت بیماران باشد.
دکتر حسینی همچنین از اصحاب رسانه دعوت کرد تا همچون همیشه، در اطلاع رسانی و دعوت از مردم برای حضور در پایگاه‌های انتقال خون و اهدای خون برای ارتقای سلامت بیماران، مشارکت داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی