[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

کلنگ ساخت بیمارستان جایگزین در مهر به زمین زده شد، روزنامه شیراز نوین

با آغاز ساخت بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی جایگزین ساختمان بیمارستان کنونی شهرستان مهر، گام بلندی در ارائه خدمت به مردم در حوزه سلامت، برداشته شد. 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهر، معاون امور عمرانی استانداری فارس در آیین کلنگ‌زنی آغاز ساخت بیمارستان جایگزین این شهرستان گفت: ساخت و بهره برداری از بیمارستان جایگزین مرکز شهرستان مهر در زمینی به مساحت هفت هکتار، با زیربنای سیزده‌هزار و ۶۰۰ مترمربع و با اعتبار ۱۷۵میلیارد تومان، آغاز می‌شود. 
 «محمود رضایی» افزود: اعتبار این پروژه عمرانی به عنوان یک طرح ملی و بر اساس کمیسیون ماده ۲۳ تأمین شده است و پیش بینی می‌شود در مدت سه سال، ساخت و ساز این مرکز درمانی ۱۱۰ تختخوابی تکمیل و به چرخه خدمات حوزه سلامت اضافه شود.
او با ابراز امیدواری از ساخت بیمارستان جایگزین مرکز شهرستان مهر به عنوان گامی مهم به سوی بهبود ارائه خدمات سلامت، اضافه کرد: در اجرای طرح‌های عمرانی مناطق جنوب فارس مانند شهرستان مهر، نیک اندیشان حوزه سلامت سهیم بوده اند؛ همان طور که زمین این بیمارستان جدید نیز از سوی نیکوکار حوزه سلامت مرحوم «سید حسن همدانی» اهدا شده است. 
در آیین کلنگ زنی این بیمارستان، مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس، مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی، مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد و رئیس ارزیابی و صدور پروانه‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) مهر حضور داشتند. 
همچنین، وارث نیکوکار اهداکننده زمین بیمارستان، رئیس و اعضای هیئت امنای بیمارستان و شورای خیرین سلامت، فرمانده سپاه پاسداران و تعدادی از روحانیون و معتمدان شهرستان مهر، امام جمعه و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهر و جمعی از مدیران ارشد استانی و شهرستانی نیز، معاون امور عمرانی استانداری فارس را در این برنامه، همراهی کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی