[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

شورای امر به معروف در اتحادیه‌های اصناف راه‌اندازی شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایکنا، حجت‌الاسلام و المسلمین کرم عباسی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس، دیروز ۱۷ شهریورماه در دیدار با رئیس اتاق اصناف این استان بر تعامل هرچه بیشتر این دو مجموعه تأکید کرد و گفت: اصناف نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کردند که این مسئله جای قدردانی دارد.
وی، اتاق اصناف را گسترده‌ترین واحد در امر به معروف و نهی از منکر دانست و خواستار همکاری دوطرفه‌ بیش از پیش با اتاق اصناف فارس شد.
عباسی همچنین مطالبی رادر خصوص سر و سامان بخشیدن به وضعیت فرهنگی و نظارت بر ظاهر اسلامی صنوف و اطراف حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع)، نظارت بر وضعیت کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها و وضعیت حجاب و پوشش در اماکن نیز مطرح کرد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس با اشاره به اهمیت تشکیل شورای امر به معروف در اتحادیه‌های مختلف اصناف گفت: اتاق اصناف در زمینه فعال‌سازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در اتحادیه‌هایی که فاقد شورا هستند، اقدامات لازم را انجام دهند.
سیدمحمود هاشمی، رئیس اتاق اصناف فارس نیز در این جلسه با بیان اینکه وظیفه بازار کمک به ستاد امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: تمام تلاش ما، تعامل هرچه بیشتر و بهتر با ستاد است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی