[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

توقف ۶۱ خودرو در گلوگاه قاچاق ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از کشف بالغ بر 212میلیارد ریال انواع کالای قاچاق خبر داد. سردار «رهام بخش حبیبی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان و کارکنان انتظامی شهرستان‌های تابعه، طی 72 ساعت گذشته در سطح استان فارس اجرایی شد.
وی با بیان اینکه طی این مدت 61 خودرو سبک و سنگین حامل کالای قاچاق شناسایی و توقیف شد، افزود: در بازرسی مأموران انتظامی از این خودروها، مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه ارزش کالاهای قاچاق بنا به اظهار نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر 212میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار داشت: در این رابطه 83 فقره پرونده تشکیل و 85 متهم نیز دستگیر شدند. سردار حبیبی گفت: مبارزه بی امان با کالای قاچاق در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یکی از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی استان فارس می‌باشد.
فرمانده انتظامی استان همچنین گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان «قیروکارزین» یک دستگاه لودر قاچاق به ارزش 30میلیارد ریال توقیف شد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان «قیر و کارزین» هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون کشنده حامل یک دستگاه لودر مشکوک شدند و آن را متوقف کردند. وی افزود: پس از توقف کامیون و بررسی مدارک مشخص شد این لودر از مبادی غیرقانونی وارد کشور شده و قاچاق می‌باشد.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر نظر کارشناسان 30میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این خصوص یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد. سردار «حبیبی» با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه توسط قاچاقچیان مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی