[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

حرم شاهچراغ(ع) قطب فرهنگی جنوب کشور شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایکنا، حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع)، در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان فارس، کمیته امداد را نمونه بارز باقیات الصالحات در کشور دانست و گفت: دستور تشکیل چنین سازمانی با این کارنامه درخشان در نظام جمهوری اسلامی، نشانه فکر بلند و شخصیت دردآشنا و برآمده از متن جامعه امام خمینی(ره) است.
وی تصریح کرد: برخلاف بسیاری دیگر از مؤسسات خیریه در جهان، دستاوردهای کمیته امداد، نه صرفاً مادی بلکه فرهنگی نیز است. کمیته امداد مصداق راه طیبه‌ای است که آن را به شجریه طیبه تشبیه می‌کنند و آثارش به وضوح در جامعه هویداست.
کلانتری تصریح کرد: بیان واژه حرم سوم از رهبر فرزانه انقلاب(مدظله العالی)، مسئولان استان و کشور را به توجه بیشتر به آستان مقدس شاهچراغ(ع) و بالتبع کل استان فارس سوق می‌دهد و امید است این بارگاه منور با همت همه مسئولان و اقشار مردم، به قطب فرهنگی جنوب کشور تبدیل شود.
تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) تأکید کرد: انتظار می‌رود کمیته امداد در راستای محرومیت‌زدایی محیط پیرامونی حرم مطهر و همچنین امور زائران و مجاوران نیازمند کمک، اهتمام و مساعدت کند.
وی در پایان گفت: با فکر و بیان جدید و با بهره از ابزار هنر و شبکه‌ها و بسترهای مختلف در صدا و سیما و رسانه‌ها، فرهنگ مدد، یاری و امر خیر، بیش از پیش در جامعه اشاعه پیدا کند. البته تاکنون کمیته امداد توانسته کارهای بسیار خوبی را در این راستا انجام دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی