[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

زیرساخت‌های تیراندازی استان ارتقا یافته است، روزنامه شیراز نوین

آئین استقبال از بازگشت سمیرا ارم بانوی تیرانداز پارالمپیک توکیو در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب برگزار شد. 
به گزارش نصرالله پناهی مدیر روابط عموی‌هیئت جانبازان و معلولین استان فارس، در این مراسم عباس حاجی‌زاده مدیرکل، محسن سالاری معاون توسعه ورزش قهرمانی، دکتر خالدی معاونت ورزش بانوان استان فارس، مجید صباغ‌زاده رئیس پرتلاش هیئت فارس، برمشوری نایب رئیس هیئت، خانواده سمیرا ارم و جمعی از پیشکسوتان و علاقه‌مندان جامعه ورزش حضور داشتند.
عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ضمن قدردانی  از تلاش‌های این ورزشکار، گفت: استان فارس با بهسازی زیر ساخت‌های تیراندازی در یک سال اخیر، مصمم است محیطی مناسب برای پرورش استعدادهای جدید در این رشته ورزشی  را فراهم آورد و امیدواریم در آینده بتوانند پشتوانه مناسبی برای قهرمانان حال حاضر این رشته باشند.
 محسن سالاری معاون توسعه ورزش قهرمانی نیز با ابراز خرسندی از حضور مقتدرانه ورزشکاران استان فارس در کاروان پارالمپیک کشور، سهم 17 درصدی فارس از مدال‌های طلا کسب شده را نشان از قدرت و پتانسیل بالای جامعه ورزشی جانباز و معلول استان دانست.
مجید صباغ زاده رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان فارس نیز گفت: ورزشکاران قهرمان استان فارس با حضور مقتدرانه خود در این مسابقات، سبب ایجاد انگیزه بالایی در میان ورزشکاران جانباز و معلول شدند.کادر اجرایی هیئت نیز با تمام توان در راستای ایجاد محیطی مناسب برای به ظهور رسیدن پتانسیل بالای جوانان استان، تلاش کرده و این مسیر را به صورتی هدفمند ادامه خواهد داد. 
این هیئت برای پارالمپیک 2024 پاریس برنامه‌های ویژه‌ای دارد که به امید خدا و پشتوانه حمایتی مسئولین، امیدواریم بتوانیم چه از نظر کی‌و چه از نظر کیفی، تیم اعزای‌به آن مسابقات را ارتقا دهیم.
گفتنی است، سمیرا ارم چهارسال قبل، اولین بانوی ایرانی بود که سهمیه پارالمپیک توکیو را به‌دست آورد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی