[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

استاندار فارس: حمایت از بخش خصوصی شاه‌بیت تحقق اهداف دولت است، روزنامه شیراز نوین

استاندارفارس با بیان اینکه مدیریت بیماری کرونا و رسیدگی به معیشت مردم دو اولویت اصلی دولت و رئیس جمهور است، گفت: حمایت از بخش خصوصی شاه‌بیت تحقق این دو هدف مهم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان با بیان اینکه کرونا بر اقتصاد و زندگی مردم تأثیرگذار است و تأمین معیشت مردم نیز از مسیر سرمایه گذاری و تولید حاصل می‌شود، اظهار داشت: شورای گفت‌وگو می‌تواند با ارائه راهکارها و زدودن موانع از پیش پای تولید و سرمایه گذاری بخش خصوصی در رفع مشکلات کشور تأثیر بسزایی داشته باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر اینکه نگاه جامع و کارشناسانه باید بر جلسات شورای گفت‌وگو حاکم باشد، ادامه داد: خوشبختانه پیشنهادات شورای گفت‌وگوی استان فارس در زمینه اصلاح آیین نامه و شیوه‌ها و همچنین اصلاح قوانین در سطح کشور مؤثر بوده است.
وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان فارس در چند سال اخیر دارای ارزش معنوی و حقوقی بوده است، گفت: اگر مجموعه این فعالیت‌ها به صورت مجلد عرضه شود، به عنوان تجربه ای ارزشمند برای حل مشکلات کشور می‌تواند در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی