[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

تعامل برای خدمت به شهروندان، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
نشست هم اندیشی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر و مدیران آتش نشانی شهرداری شیراز برگزار شد. این مراسم صبح پنجشنبه 18 شهریور ماه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر با هدف بررسی مسائل و مشکلات آتش نشانان برگزار شد.
 آرامش مردم مدیون آتش‌نشانان
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در این نشست ضمن مهم برشمردن اقدامات و فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در خدمات‌رسانی به شهروندان، اظهار داشت: بخشی از آسایش و آرامش مردم مرهون تلاش و ازخودگذشتگی نیروهای خدوم آتش نشان است. مسعود زارعی هدف اصلی از تشکیل این گونه نشست‌ها را آشنایی با وظایف، بررسی مشکلات و کمبودهای سازمان در حوزه‌های گوناگون دانست و افزود: با توجه به شناخت کامل و دقیق مسائل مختلف سازمان از قبیل رشد و توسعه فیزیکی، وضعیت نیروهای انسانی، اقدامات و فعالیت‌ها از ادوار گذشته تاکنون می‌توان برنامه ریزی کارآمد و مفیدی را در راستای بهبودی و سامان‌دهی آتی ارائه داد.
 همکاری برای خدمت به شهروندان
در ادامه این مراسم محمدمهدی قانع رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، گزارشی مبنی بر اقدامات شاخص انجام شده در 3 سال گذشته، برنامه‌های آینده و در حال اجرا و اهداف بلندمدت سازمان ارائه و تصریح کرد: خدمات رسانی مطلوب به شهروندان نیازمند همکاری و تعامل بین بخشی بیشتر می‌باشد. ناظر شورا در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز پس از ارائه گزارش مشکلات و مسائل مربوط به وضعیت حقوقی نیروهای شاغل به ویژه برقراری فوق العاده ویژه و بندهای الف و ی جهت کارمندان آتش نشان، تجهیزات و ماشین آلات، ارتقا بخشیدن به مسیر شغلی آتش نشانان، مشخص نمودن بیمه ویژه جهت نیروها، بودجه سازمان و بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی، آموزش نیروهای داوطلب، تعامل و همکاری با دستگاه‌های دیگر از سوی معاونین سازمان گفت: با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر، تجمعی است برای هم اندیشی، رایزنی، نظرسنجی و تصمیم گیری، بررسی و پیگیری و ارائه راه کار مسائل باعث ایجاد انگیزه در نیروها و در نتیجه خدمات دهی مطلوب به شهروندان را در بر دارد.
 اهمیت تقویت ناوگان آتش‌نشانی
در پایان نشست رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات بی وقفه نیروهای آتش نشانی، برگزاری جلسات هم اندیشی را در راستای ارائه راهکارهای کارآمد و قابل اجرا گامی جدی و مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: پیگیری مسائل در جهت بهبود و ارتقای کیفی و منزلت پرسنل آتش نشانی و تقویت ناوگان سازمان به خصوص تجهیزات تخصصی با توجه به توسعه فیزیکی شهر و بلندمرتبه‌سازی اعلام شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی