[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

رئیس گروه ورزش قهرمانی فارس: سال ۱۴۰۰، سال اقتدار ورزش فارس در حوزه قهرمانی است، روزنامه شیراز نوین

نصیر پیرانی گفت: بی شک سال 1400 سال اقتدار ورزش فارس به ویژه در حوزه قهرمانی است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، نصیر پیرانی رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: با نگاه به هرم توسعه ورزش قله این هرم ورزش قهرمانی است. وی ادامه داد: ورزش قهرمانی استان فارس با اختلاف بیشترین نقش را در عزت، اقتدار وهویت ایرانی اسلامی کشورمان در مجامع بین المللی را در ماه‌های گذشته داشته است. 
پیرانی بیان داشت: کسب چهار سهمیه از المپیک 2020 توکیو ژاپن توسط 3 ورزشکار و 1 مربی از استان فارس و کسب پنج سهمیه از پاراالمپیک توکیو 2020 توسط ورزشکاران استان فارس در طول ادوار گذشته در تاریخ ورزش این استان بی نظیر بود. 
وی یاد آور شد: اوج این عزت با صید طلای المپیک توکیو توسط قهرمان ارزنده استان فارس و کشورمان محمدرضا گرایی در رشته کشتی فرنگی وزن 67 کیلو شروع شد که دل مردم عزیز کشورمان و استان فارس را شاد کردند و خوشحالی را نصیب مردم کردند.
رئیس گروه ورزش قهرمانی با اشاره به کشتی‌های زیبای کاپیتان تیم ملی گفت: شاهکار محمدعلی گرایی شاهین پرنده کشتی جهان با آن فن زیبای سنجاب پرنده نشان داد که تلاش و ممارست در ثانیه‌های آخر هم می‌تواند باعث موفقیت گردد و به امید موفقیت‌های آینده نشست.
او افزود: محمد حسن زاده دیگر المپین شیرازی عازم به توکیو بازی‌های خوبی در تیم ملی بسکتبال از خود به نمایش گذاشت. پیرانی نتایج پارالمپیک توکیو را درخشان خواند و گفت: در پارالمپیک توکیو کسب مدال طلای مهدی اولاد در دوومیدانی ماده پرتاب وزنه چراغ مدال آوری استان فارس در پارالمپیک را روشن کردند. در ادامه کسب مدال نقره پرتاب دیسک توسط آقای اولاد و نشانه رفتن تیر طلایی خانم ساره جوانمردی در تپانچه ده متر و رکوردشکنی در پارالمپیک و کسب مدال طلا همگان پذیرفتند که سال، سال اقتدار ورزش فارس در میادین بین المللی و کسب اقتدار و عزت ورزش کشورمان مرهون زحمات قهرمانان این استان است. 
این مقام مسئول ادامه داد: در این مسابقات سیدعلی اصغر جوانمردی پرتاب گر وزنه اعزامی از استان فارس تنها با یک سانتی متر اختلاف دستش از مدال پاراالمپیک کوتاه ماند تا با استعدادی که دارد نظارگر موفقیت‌های او در میادین بین المللی آینده باشیم. به مجتبی کمالی بازیکن بسکتبال با ویلچر و سمیرا ارم دیگر ورزشکار استان فارسی اعزامی به این مسابقات 
خسته نباشید می‌گوییم. 
رئیس گروه ورزش قهرمانی فارس این موفقیت‌ها را حاصل تلاش و زحمات مدیران ورزش استان قهرمان پرور فارس، هیئت‌های ورزشی، مربیان، داوران و جامعه هم دل ورزش استان برشمرد و خاطرنشان کرد: قطعاً با برنامه ریزی و راهبری گروه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در رویدادهای بین المللی آینده بازی‌های آسیایی 2022 چین، المپیک 2024 منتظر خبرهای خوش از ورزش فارس خواهیم بود تا پرچم سه رنگ کشورمان به اهتزاز درآید. 
پیرانی قهرمانی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در لیگ یک کشور و صعود به لیگ برتر بعد از هشت سال دوری، قهرمانی تیم آقایان شهید شاملی کازرون در لیگ برتر نایب قهرمانی بانوان شهید شاملی در لیگ برتر، قهرمانی امیر رضا ده بزرگی در کشتی فرنگی قهرمانی جهان و مقام سوم محمد حسین آذر را از موفقیت‌های ورزش فارس خواند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی