[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

عقاب بلندپرواز فوتبال فارس درگذشت، روزنامه شیراز نوین

مسعود رهیده عقاب بلندپرواز فوتبال فارس و دروازه بان سابق تیم‌های برق و کما شیراز، قفس توری فوتبال را رها کرد و به دیار باقی شتافت. 
به گزارش ایرنا، زنده یاد مسعود رهیده در سال ۱۳۳۵ در شیراز به دنیا آمد و به لحاظ قد و قامت بلندی که داشت موردتوجه تیم‌های فوتبال فارس قرار گرفت و خیلی زود به عنوان یک دروازه بان خوب با تیم برق شیراز و کما در کشور و جام تخت جمشید مطرح شد. رهیده با تیم کما در جام قدس نخستین لیگ کشوری پس از انقلاب با تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازی کرد و درخشش او موجب شد که مورد توجه تیم‌های مطرح قرار گیرد. اما او در شیراز ماند و سرانجام هم با تیم‌های شهرش از فوتبال حرفه ای خداحافظی کرد. 
رهیده طی سال‌ها بازی در تیم‌های برق شیراز، منتخب فارس، کما شیراز و الکترونیک سابقه بازی داشت و در دوران کنارگیری از فوتبال هم همچنان دروازه بانی تیم پیشکسوتان فارس را بر عهده داشت و از اخلاق بسیار خوبی هم برخوردار بود. زنده یاد رهیده حدود یک سالی بود که با سرطان معده دست و پنجه نرم می‌کرد و سر انجام روز پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه جان به جان آفرین تسلیم کرد و جامعه ورزش فارس را به سوگ نشاند. روزنامه شیرازنوین درگذشت این پیشکسوت با اخلاق فوتبال را 
تسلیت می‌گوید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی