[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

مدیرکل میراث‌فرهنگی فارس: گردشگری فارس واکسینه شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از پیشتازی این استان در واکسینه شدن شاغلان تأسیسات و مؤسسات گردشگری و سایر فعالان این حوزه، خبر داد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس، هادی شه‌دوست شیرازی دیروز ٢٠ شهریورماه ١۴٠٠ اظهار کرد: از آغاز واکسیناسیون شاغلان در تأسیسات و مؤسسات گردشگری فارس تاکنون بیش از 3500 نفر واکسینه شده‌اند و این روند ادامه دارد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس ادامه داد: امیدواریم با واکسینه شدن همه مردم و پایان اپیدمی کرونا، گردشگری دوباره رونق گیرد.
او گفت: در مرحله اول کارکنان این اداره‌کل و پس ‌از آن جامعه هتل‌داران، مهمان‌پذیران، راهنمایان گردشگری و شاغلان در اقامتگاه‌های سنتی، بوم گردی و مؤسسات گردشگری واکسینه شده‌اند و این روند تا آخرین نفر شاغل در تأسیسات و مؤسسات گردشگری استان ادامه خواهد داشت. شه‌دوست شیرازی افزود: استان فارس به‌عنوان قطب گردشگری کشور و با داشتن ظرفیت‌های مذهبی، فرهنگی، تاریخی، طبیعی و سلامت می‌تواند با برنامه‌ریزی و تعامل بین دستگاهی زمینه‌ساز سفر مجدد گردشگران به این استان باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی