[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۱
  • دوره جدید

دانشگاه برای آموزش‌وپرورش دانشجویان، برنامه‌ای مدون داشته باشد، روزنامه شیراز نوین

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: دانشگاه برای آموزش و پرورش دانشجویان، مطابق با دانشگاه اسلامی برنامه ای مدون داشته باشند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سعید یوسفی در حاشیه نشست هم اندیشی و هم افزایی رؤسای دانشگاه‌های اقلید با اشاره به نقش تشکل‌های دانشجویی در سرنوشت یک جامعه اظهار داشت: یک دانشجو از یک سو دارای ویژگی‌هایی مثل بینش عمیق، آرمان گرایی و مطالبه گری است و از سویی دیگر آینده ساز یک جامعه بوده، از این رو دانشجو و دانشگاه مورد طمع دشمن است.
وی، جذب نیرو، تربیت و پرورش نیروی کارآمد و اثرگذاری فرهنگی و اجتماعی را از رسالت‌های یک تشکل دانشجویی برشمرد و افزود: بسیج دانشجویی نسبت به رشد و ارتقای معرفتی، بصیرتی و اخلاقی دانشجویان توجه ویژه دارد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس که برای سرکشی از وضعیت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اقلید به این شهر سفر کرده بود، حضور جوانان در محیط دانشگاه به عنوان مخاطب فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی را یکی از مهم‌ترین فرصت‌های یک تشکل دانشجویی عنوان و خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها برای آموزش و پرورش دانشجویان، مطابق با دانشگاه اسلامی برنامه ای مدون داشته باشند.
یوسفی با اشاره به نقش بسیج دانشجویی در جذب و کادرسازی گفت: اصل جذب و تثبیت محدوده خاصی ندارد و تحقق عملیات جذب و تثبیت در هر زمانی مطلوب است. در پایان این نشست محمدحسین صادقی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اقلید معرفی و از زحمات ابوالفضل زرین کلاه تقدیر و تشکر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی