[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

شاگردان ناظم‌الشریعه به مصاف صربستان می‌روند، روزنامه شیراز نوین

جام جهانی فوتسال از پریشب در لیتوانی آغاز شده و امشب(سه‌شنبه) تیم ملی ایران در نخستین دیدار به مصاف صربستان می‌رود. دیروز تیم داوری این دیدار مشخص شد که داوری از کشور گواتمالا به عنوان سرداور این دیدار انتخاب شد. کارلوس گونزالس از گواتمالا همراه با جان تلس از برزیل داور اول و دوم این دیدار هستند و دانیل مت کویچ از سوئیس به عنوان داور وقت نگهدار و بورسیلاو کولف از بلغارستان به عنوان داور چهارم این بازی انتخاب شدند.
سرمربی تیم ملی فوتسال، ناظم‌الشریعه مربی مطرح شیرازی است، ضمن اینکه جلیل دوران و محمد هاشم‌زاده نیز دو شیرازی دیگر حاضر در کادر فنی این تیم هستند.
محمد ناظم‌الشریعه در آستانه بازی با صربستان گفت: خدا را شکر تیم روز به روز بهتر با شرایط آب و هوایی لیتوانی به روز شده و بازیکنان رفته رفته آماده می‌شوند.
وی با اشاره به بازی با صربستان تأکید کرد: باید تمام تلاشمان  را در این بازی بکنیم. بازی اول در هر تورنمنتی سخت است اما جدا از این عامل این دیدار برای نحوه صعود ما بسیار تعیین کننده است و این مورد را بین بازیکنان جا انداختیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: فیلم بازی‌های اخیر صربستان را دیدیم. همه چیز را چک کردیم و به شناخت کامل از این تیم رسیدیم.
ناظم‌الشریعه با بیان اینکه در جام جهانی همه چیز متفاوت است،گفت: دوره قبل کسی تصور نمی‌کرد ما برزیل را حذف کنیم و در این دوره نیز به یک تاریخ‌سازی دیگر فکر می‌کنیم.
وی در پایان تأکید کرد: باید به فوتسال ایران به اندازه نام و مقامش رسیدگی شود. در فدراسیون کارهایی شروع شده و من هم توقع دارم که سریع‌تر انجام شود.شخصیت فوتسال باید به جایگاه واقعی خودش برگردد. بحث این هست که مردم خیلی فوتسال را دوست دارند و باید به این دوست داشتن احترام گذاشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی