[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

رئیسی: در دولتم از قالیباف استفاده می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

صداوسیما: نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در اصفهان گفت: حتما از توانمندی‌های آقای دکتر قالیباف در دولت آینده استفاده خواهیم کرد. سید ابراهیم رئیسی ضمن تشکر از اقدام انقلابی محمدباقر قالیباف در انصراف از نامزدی ریاست جمهوری گفت: حتما از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های آقای دکتر قالیباف در دولت کار و کرامت استفاده خواهیم کرد. نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع پرشور مردم اصفهان گفت: بارها اعلام کرده ایم: نه بازگشت به گذشته و نه تحمل وضع موجود؛ بلکه راهبرد ما تغییر به نفع مردم است. وی افزود: خدا سایه رهبری را بر سر ما نگه دارد، سلام و درود بر شهدای استان اصفهان، سلام و درود به زنان و مردان سختکوش اصفهان. رئیسی گفت: هیچ بیگانه ای برای باز کردن قفل ها بدون نگاه به منافعش عمل نمی کند. نگاه به بیگانگان به عنوان حل مشکلات ما غلط است. وی افزود: کشور ما به برکت عنایت حضرت حق دارای ذخایر و منابع و ثروت بسیار است. این نیروی متراکم انسانی ارزشمند است. مردم می‌توانند از مشکلات گره بگشایند. وی تأکید کرد: نه بازگشت به گذشته و نه تحمل وضع موجود بلکه تغییر به نفع مردم. رئیسی گفت: استان اصفهان قطب کشاورزی، صنعت و گردشگری است. گردشگری علمی و سلامت زمینه کار دارد. وی افزود: اگر نمی خواهید شغل و مسکن میلیونی در کشور ایجاد شود چرا خود را در معرض رای مردم گذاشتید؟ رئیسی گفت: 38 سال از انقلاب گذشته است، دولتی می خواهیم که دولت سلامت باشد و کار و فعالیتش برای مردم اطمینان آور باشد. نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: توسعه باید با عدالت اجتماعی باشد. ما از سرمایه گذاری حمایت می‌کنیم اما تسهیلات باید عادلانه توزیع شود‌. وی از نابرابری در توزیع تسهیلات بانکی انتقاد کرد و افزود: فقط با مطالبه بدهی دو بدهکار بانکی می‌شود تسهیلات ازدواج به جوانان داد. 
این نامزد ریاست جمهوری همچنین از محرمانگی در دولت و فعالیت تجاری دولتمردان انتقاد کرد و افزود : دولتمردان نباید فعالیت تجاری کنند. وی همچنین با اشاره به سابقه روشن جهاد سازندگی از تلاش برای احیای این نهادخبر داد. رئیسی همچنین بر شفاف سازی و ایجاد سامانه جامع برای برخورد با فساد تاکید کرد. وی همچنین، فرار مالیاتی در حین مطالبه مستمر مالیات از کسبه جزء در حین رکود انتقاد کرد.
 رئیسی تصریح کرد: من رقیب فقر، فساد و تبعیضم، رقیب دولت نیستم. نامزد انتخابات ریاست جمهوری، مشکلات کشور را ناشی از ضعف مدیریت دانست و گفت: انتظار مردم از دولت ان است که حقوقشان صیانت شود. وی تصریح کرد: حق شهروندی مردم آن است که از حقوق و کرامت بهره مند شوند و هنرمندان بدون دغدغه و با فرصت‌های عادلانه امکان فعالیت داشته باشند. رئیسی افزود: از آقای دکتر قالیباف که با زمان شناسی اقدام کرد تشکر می‌کنم.
وی در ادامه سخنانش در میدان امام خمینی اصفهان گفت : در دولت کار و کرامت از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنم. 
رئیسی تصریح کرد: به اقتضای مسئولیت هایم، از همه آقایان اطلاعات بیشتری دارم اما منافع ملی را قربانی نخواهم کرد.وی تصریح کرد: آقای روحانی می‌دانید که قلبم صندوقچه اسرار است و اگر لب به سخن بگشایم کسی حریفم نیست اما کسی که می‌خواهد رئیس جمهور شود باید ظرفیت داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی