[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

«میگ میگ» فوتبال ایران در راه یونان، روزنامه شیراز نوین

فارس - رسانه یونانی خبر داد که میلاد محمدی قرار است قرارداد خود را با باشگاه آ.اک آتن امضا کند.
سایت ورزش 24 یونان در خبری عنوان کرد که انتظار می‌رود، میلاد محمدی به یونان بیاید و قراردادش را با باشگاه «آ.اک آتن» امضا کند.
این رسانه یونانی در توصیف میلاد محمدی نوشت که این بازیکن در جام جهانی به دلیل پرتاب اوتش بسیار معروف شد ولی در دفاع چپ عملکرد خیلی خوبی داشت. او در باشگاه احمد گروژنی بسیار خوب کار کرد و همین باعث شد تا تیم خنت بلژیک به سراغ او آید.
این سایت  نوشت که میلاد محمدی در تیم ملی نیز نمایش خوبی از خود به جا گذاشت. او در جام ملت‌های آسیا به نیمه نهایی رسید و یکی از بهترین عملکردهای خود را به ثبت رساند. رسانه یونانی نوشت که میلاد محمدی پیشنهاد از تیم‌های انگلیسی مثل لیدزیونایتد و وستبرومویچ گرفته بود. او نزدیک بود به باشگاه «فرنتس واروش» مجارستان نیز برود ولی این اتفاق رخ نداد. او دوست داشت به لیگی بهتر از بلژیک برود ولی تیمی ‌را پیدا نکرد. این پایگاه اینترنتی ادامه داد که طرفداران فوتبال او را «میگ میگ» صدا می‌کنند. او سرعت بسیار بالایی دارد که یک کیفیت خاص محسوب می‌شود. همچنین محمدی در فاز هجومی ‌قدرتمند است و می‌تواند یک به یک را بردارد. او در دفاع نیز می‌تواند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد. باشگاه آ.اک آتن انصاری فرد و حاج صفی را نیز در اختیار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی