[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

سارقان زانتیا و نیسان دستگیر شدند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان حرفه ای و سابقه دار خودرو و کشف 10 فقره سرقت در شیراز خبر داد. سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی دریافت پرونده سرقت خودرو به همراه یک متهم از کلانتری 27 گلستان شیراز به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت خودرو قرار گرفت.
وی افزود: متهم مورد بازجویی‌های پلیسی قرار گرفت و اعتراف کرد که به همراه یکی از دوستانش که از مجرمان سابقه دار و حرفه ای می‌باشد، اقدام به سرقت خودرو در سطح شهر می‌کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه با تلاش مأموران همدست این سارق نیز شناسایی و دستگیر شد، گفت: سارقان در بازجویی‌های تکمیلی به 10 فقره سرقت خودرو از نوع زانتیا و نیسان در سطح شهرستان شیراز اعتراف کردند.
سرهنگ حبیبی با بیان اینکه از سارقان 2 دستگاه زانتیا سرقتی کشف شده است، افزود: در این خصوص 3 خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند.
وی به شهروندان هشدار داد: وسیله نقلیه خود را در محله‌های خلوت و فاقد روشنایی کافی پارک نکنند و خودرو خود را به قفل فرمان، قفل پدال و سوئیچ مخفی مجهز نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی