[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

رانندگان قانون‌مدار تجلیل شدند ، روزنامه شیراز نوین

هفتمین مرحله تقدیر از رانندگان قانون مدار شیرازی به همت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و همکاری پلیس راهور استان فارس در بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه مراسم تقدیراز رانندگان قانون مند در فرهنگ شهر شیراز گفت: شورای اسلامی شهر شیراز موظف است تا در راستای موضوعاتی از قبیل احیای فرهنگ ترافیک و دیگر مواردی که با فرهنگ مردم ارتباط مستقیم دارد، برنامه ریزی، تولید محتوا و حمایت داشته باشد تا بتواند ضمن توسعه فرهنگ مناسب، آرامش و امنیت روانی بیشتری را در سطح شهر برای شهروندان فهیم در شیراز گسترش دهد. سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز دوره ششم ادامه داد: اساس مسائل فرهنگی بحث مردمی بودن و ظرفیت مردم و به‌کارگیری در این امر است.
در ادامه مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، از ملاک‌های انتخاب رانندگان قانون مند در هفتمین مرحله تقدیر را، صحبت نکردن با تلفن همراه درحین رانندگی، رانندگی بین خطوط، بستن کمربند ایمنی و رعایت فاصله با خودرو جلوی عنوان کرد و گفت: در این طرح با مشارکت پلیس راهور استان فارس محلی در شهر شیراز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در این راستا گشت نامحسوس پلیس، دوربین‌های ایستاده نظارت گر آن دسته از راننده‌هایی که آیتم‌های مذکور را رعایت کردند شناسایی کرده و توسط همیار مهربان ترافیک مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با اهدای تندیس نشان مهربانی، یک جلد دیوان حافظ و چند جلد کتاب فرهنگی و باستانی مرتبط با شهر شیراز مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
سید عبدالرضا دستغیب درباره اجرای این طرح افزود: تاکنون طرح تقدیر از رانندگان قانون مند در بلوار مدرس، رحمت، شهید چمران و شهید رجایی (فرهنگ شهر) اجرا شده است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با یادآور شدن فرهنگ فراموش شده ترافیک در سطح شیراز بتوانیم روزی این شهر را به عنوان شهری قانون مند در حوزه راهنمایی و رانندگی و بدون تصادف در کشور معرفی کنیم.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز با اشاره به اجرای تقدیر از رانندگان قانون مند در رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در سطح شهر شیراز افزود: تاکنون در 7 مرحله از 40 نفر راننده قانون مند به صورت کنترل نامحسوس پلیس راهور استان فارس در سطح شیراز توسط همیار مهربان ترافیک مجمع خیرین شهر ساز و فرهنگ ساز تقدیر شده است. 
دستغیب بیان داشت: طرح تقدیر از رانندگان قانون مند در سطح شیراز با همت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و همکاری پلیس راهور استان فارس ادامه خواهد داشت.
در ادامه عبدالعظیم مباشری کارشناس ارشد و مدیر رسانه ای پلیس راهور استان فارس در هفتمین مرحله تقدیر از رانندگان قانون مدار گفت: به منظور ایجاد بستر فرهنگ سازی در راستای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن و به دنبال آن کاهش پیامدهای اجتماعی پدید آمده از خسارات مالی و جانی تصادفات رانندگی، در همین برنامه از رانندگان قانون‌مدار توسط همیاران مهربان ترافیک در حضور کارشناسان پلیس راهور تقدیر گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی