[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

«آفیس ۲۰۲۱» در تاریخ ۱۳ مهر عرضه می‌شود، روزنامه شیراز نوین

شرکت «مایکروسافت» اعلام کرد که «آفیس 2021» همزمان با عرضه «ویندوز 11» در تاریخ 5 اکتبر مقارن با 13 مهرماه 1400 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت «مایکروسافت» نسخه مصرفی جدید مجموعه برنامه‌های کاربردی خود موسوم به «آفیس 2021»(Office 2021) را در تاریخ 5 اکتبر2021 مصادف با 13 مهر 1400 عرضه می‌کند. این همان روزی است که این شرکت «ویندوز 11» را در دسترس قرار می‌دهد.
«آفیس 2021» را نیز مانند نسخه قبلی آن یعنی «آفیس 2019» با یک بار خرید می‌توان هم در سیستم عامل ویندوز و هم سیستم عامل macOS در اختیار داشت. این امکان برای افرادی است که نمی‌خواهند اشتراک «مایکروسافت 365» بپردازند.
مایکروسافت وعده داده است که به زودی جزئیات بیشتری را در مورد «آفیس 2021» به اشتراک بگذارد، اما تاکنون بر اساس گزارش «تام وارن» از خبرگزاری «The Verge» می‌دانیم که این نسخه دارای بسیاری از پیشرفت‌های مشابه در «Office LTSC» است که نرم افزاری است که این شرکت امروز برای مشتریان سازمانی خود که به فضای ابری(Cloud) دسترسی ندارند، منتشر کرده است.
در میان همه پیشرفت‌های جدید، ویژگی‌های دسترسی و پشتیبانی از حالت تاریک به «آفیس 2021» اضافه شده است. ما همچنین از اطلاعیه قبلی می‌دانیم که «مایکروسافت» قصد دارد از این نرم افزار به مدت حداقل پنج سال پشتیبانی کند و این نرم افزار با هر دو سیستم عامل 32 و 64 بیتی کار می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی