[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

روی خط ورزش آباده، روزنامه شیراز نوین

نوجوانان اسکیت باز آباده در مسابقات استانی خوش درخشیدند. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ورزش پارس، به نقل از روابط عمومی ‌اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده، مسابقات اسکیت سرعت استان انتخابی کشور با حضور اسکیت بازانی از سراسر استان فارس روز پنجشنبه ۲۵ شهریورماه ۱۴۰۰ در پنج گروه سنی و ماده ۲۰۰ متر ،۵۰۰ متر و ۵۰۰۰ متر حذفی در شیراز برگزار شد. در پایان اسکیت بازان آباده با مربیگری مرضیه صمدی توانستند جواز حضور در مسابقات کشوری را از آن خود کنند. در این مسابقات گلسا سجادی در ماده ۲۰۰ متر به مقام سوم و در ماده ۵۰۰ متر به مقام دوم دست یافت و زهرا فتحی در ماده ۲۰۰ متر به مقام سوم دست یافت. همچنین هانیه کریمی‌،زهرا فتحی، نیایش علیپور در فینال ماده ۵۰۰۰ متر مقام چهارم را از آن خود کردند و ستایش آذر فر در ماده ۲۰۰ متر مقام چهارم را کسب کرد.
محمد تقی نعمت‌الهی به‌عنوان سکاندار هیئت سوارکاری شهرستان آباده معرفی شد
به گزارش روابط عمومی ‌اداره ورزش و جوانان شهرستان آباده، مراسم قدردانی و معارفه رؤسای هیئت سوارکاری آباده در تاریخ ۱۴۰۰٫۰۶٫۲۴ با حضور شاپورطفیونی رئیس هیئت سوارکاری استان و اعضای هیئت و باشگاه‌داران شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان آباده برگزار شد.
در این مراسم شاپور طفیونی از فعالیت‌های چندین ساله حمید ابوالحسنی قدردانی کرد و وی را به‌عنوان نماینده هیئت سوارکاری استان در شمال فارس و عضو کمیته جشنواره و زیبایی استان معرفی نمود، همچنین محمدتقی نعمت‌الهی را به‌عنوان رئیس هیأت سوارکاری شهرستان آباده معرفی کرد.
سفر کارشناس ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس به آباده
نصیر پیرانی کارشناس ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس روز چهارشنبه ۲۴ شهریورماه ۱۴۰۰ با تعدادی از رؤسای هیئت‌های ورزشی آباده در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار کرد. دراین جلسه پیرانی در مورد عملکرد اداره ورزش شهرستان که از شهرستان‌های فعال می‌باشد و با آماده سازی بستر برای ورزشکاران می‌توان به موفقیت‌های بیشتری رسید صحبت کرد. در ادامه نیز هریک از رؤسا در خصوص رشته ورزشی و نیازهای آن صحبت کردند و خواستار ساخت سالن ورزشی در شهرستان شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی