[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

سیدجلال حسینی : باشگاه اوضاع بسیار سختی دارد، روزنامه شیراز نوین

حسینی می‌گوید پرسپولیس برای بازی با الهلال کار سختی خواهد داشت اما بازیکنان این تیم توان پیروزی بر حریف عربستانی را دارند.
سیدجلال حسینی پس از ترک باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگاران میدانی حوزه پرسپولیس با اشاره به دیدار مقابل استقلال تاجیکستان عنوان کرد: فکر کنم بردی خوب بود. در شرایط سختی بازی کردیم که چمن مصنوعی بود، بعد از مدت‌ها تماشاگر وجود داشت اما بچه‌ها کار بزرگی انجام دادند و بُرد خوبی به دست آوردند و الآن با الهلال باید بازی کنیم.
مدافع شماره 4 سرخپوشان راجع به دیدار با الهلال توضیح داد: مرحله قبلی که با استقلال تاجیکستان بود، مرحله سختی بود چون تیم‌هایی که آمدند بالا تیم‌های خوبی هستند. الآن هم چهار تیم در غرب آسیا هستند که کار برای هر 4 تا سخت است. الهلال هم همیشه مثل پرسپولیس تیم قدرتمندی بوده، فکر کنم بازی خوبی است. امیدوارم برنامه‌ریزی خوبی برای این بازی داشته باشیم. کار برای همه تیم‌ها سخت است.
وی در مورد علت حضورش در باشگاه گفت: با آقای صدری کاری داشتم و یک ذره مشکل مالیاتی داشتم که با کمک آقای صدری حل شد.
سیدجلال راجع به مشکلات مالی پرسپولیس اظهار داشت: همه در حال تلاش هستند. آقای صدری در شرایطی است که تمام تلاشش را می‌کند. متأسفانه پولی که از ای اف سی طلب داشتیم را نمی‌تواند بگیرد. امیدوارم همه به آقای صدری و بقیه کمک کنند تا این مشکلات حل شوند.
کاپیتان پرسپولیس با اشاره به عملکرد بازیکنان جدید عنوان کرد: بچه‌هایی که اضافه شدند بچه‌های خوبی هستند و تلاششان را می‌کنند. متأسفانه ما بازی رسمی نداریم و تا بازی الهلال هم بازی رسمی نداریم. بازی تدارکاتی خوب است اما بازیکنان ما از شرایط دور هستند و برای هماهنگی نیاز به زمان دارند. این بازیکنان جدید هم تمام تلاششان را می‌کنند که با همین بازی‌های تدارکاتی برسند.
او درباره بازگشت مصدومان گفت: مهدی‌خانی که متأسفانه بعد از آن مصدومیت بد، فکر نکنم برسد. کمال هم الآن بود و نیاز داریم او برسد تا همه کنار هم باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی