[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

چراغ شفا در شاهچراغ روشن شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین، فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به فعالیت ۶۹ مرکز تزریق واکسن در استان گفت: هفتادمین مرکز در حرم مطهر احمد ‌بن موسی(ع) توسط ناحیه بقیه‌الله(عج) افتتاح می‌شود که بزرگ‌ترین مرکز تزریق واکسن در استان است.
سردار یدالله بوعلی در حاشیه افتتاح مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی ناحیه احمد بن موسی(ع) اظهار داشت: مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی یکی از مراکزی است که در جنوب شرقی شیراز افتتاح و به 68 مرکز تجمیعی استان افزوده می‌شود. وی با بیان اینکه این مرکز به طور خاص مربوط به ناحیه احمد بن موسی(ع) شهر شیراز است، گفت: شش مرکز به طور مستقل از طریق نواحی اداره می‌شود و فردا هم هفتادمین مرکز در حرم مطهر احمد ‌بن موسی(ع) توسط ناحیه بقیه‌الله(عج) افتتاح می‌شود که با افتتاح این مرکز، بزرگ‌ترین مرکز تزریق واکسن در استان می‌شود.
وی تأکید کرد: همه ما در راستای مأموریت علوم پزشکی همراه و همگام با آنان عمل می‌کنیم و محوریت در مهار کرونا، با دانشگاه 
علوم پزشکی است.
فرمانده سپاه فجر فارس، سپاه را همراه و کمک دانشگاه علوم پزشکی دانست که هیچ جدایی میان آنها نیست و کارهای انجام شده در این راستا هم با تأیید علوم پزشکی است.
وی با یادآوری اینکه در این مرکز نیروی هوافضای سپاه و ناحیه احمد بن‌ موسی(ع) به طور مشترک مسئولیت کار را بر عهده داشته و امکانات مورد نیاز را تأمین کردند، تصریح کرد: هرچقدر این مراکز توسعه بیشتری داشته باشند، نگرانی و اتلاف وقت مردم کمتر ‌می‌شود.
بوعلی با یادآوری اینکه در روزهای آتی با دو موج حضور مردم جهت تزریق روبه‌رو هستیم، گفت: عده‌ای دوز دوم واکسن را در یکی دو هفته آینده تزریق می‌کنند و تزریق واکسن دانش‌آموزی را نیز پیش رو داریم و افتتاح مراکز یکی پس از دیگری هم با این هدف است که در این موج، دچار مشکل و اتلاف وقت برای مردم نباشیم تا مردم با فراغ بال برای تزریق بیایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی