[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

هشدار خونی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل انتقال خون فارس با اشاره به نیاز شدید و مبرم به همه گروه‌های خونی در این استان، اعلام کرد که فراخوان اهدای خون به مرحله اضطراری رسیده است.دکتر مسعود ترابی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تأکید بر اینکه متأسفانه فارس با کمبود شدید در گروه‌های مختلف خونی مواجه است، از مردم دعوت کرد که برای اهدای خون و کمک به بیماران نیازمند، همراهی کرده و به مراکز و پایگاه‌های انتقال خون مراجعه کنند. او تأکید کرد که برای تأمین نیاز مراکز درمانی خصوصاً بیمارستان‌های ارائه دهنده خدمات به مصدومان حوادث و همچنین بیماران سرطانی، نیاز شدید به همه گروه‌های خونی وجود دارد، گفت: جان بسیاری از بیماران به دلیل کمبود شدید ذخیره خون در خطر است و لذا از همه شهروندان دعوت می‌شود در اسرع وقت برای اهدای خون به مراکز انتقال خون استان مراجعه کنند.
ترابی یادآور شد: اهداکنندگان می‌توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی آسیاب قوامی قصردشت همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۹:۴۵ و ساختمان شماره ۲ واقع در میدان نمازی جنب درمانگاه امام رضا(ع) همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۹:۳۰ اقدام کنند.
مدیرکل انتقال خون استان فارس به اهداکنندگان خون اطمینان خاطر داد که پروتکل‌های بهداشتی در پایگاه‌های انتقال خون فارس لحاظ می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی