[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت توزیع برق فارس در مرکز ارتباط مردمی «سامد» حضور یافت، روزنامه شیراز نوین

به منظور ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت، برنامه ارتباط مردم و مسئولان در بستر سامانه سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در محل استانداری انجام شد و احمدرضا خسروی، روز دوشنبه 29 شهریورماه سال جاری با حضور در مرکز سامد، پاسخ‌گوی درخواست‌ها و سؤالات مردم بود. به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، با توجه به اهمیت و ضرورت بحث پاسخ‌گویی مستقیم، سریع و مناسب با هماهنگی و برنامه ریزی دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری فارس، خسروی در این تاریخ در مرکز سامد دولت در مرکز استان حضور یافت و پاسخ‌گوی تماس‌های شهروندان در 26 شهرستان تحت پوشش فعالیت این شرکت بود. 
گفتنی است در تاریخ و روز مقرر مردم شریف استان از طریق تلفن 1۱۱ به صورت مستقیم با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ارتباط برقرار نموده و سؤالات خود را درباره انشعاب برق، صورت حساب برق مصرفی و... در حوزه فعالیت توزیع برق فارس مطرح و پاسخ‌ها و راهنمایی لازم را دریافت نمودند. احمدرضا خسروی، ارتقای سطح رضایتمندی مردم را در پی شنیده شدن آنها، اساسی ترین دستاورد این سامانه دانست و بیان داشت: حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی در مرکز سامد و ارتباط تلفنی با شهروندان روش مناسب و بسیار خوبی است؛ چراکه با مطرح کردن مشکلات به صورت مستقیم با مسئولان و پیگیری درخواست‌ها بسیاری از مشکلات برطرف گردیده و رضایتمندی مردم نیز حاصل خواهد شد.
گفتنی است در این برنامه سید محمد علی نجفی، مدیر دفتر روابط عمومی و ابوذر اسکندری، کارشناس رسیدگی به شکایات نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی