[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

مجمع، قهرمان شیرازی را ندید ، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیرازنوین 
دو کاندیدای مجمع دوومیدانی استان فارس که دیروز برگزارشد، از اهالی دوومیدانی بودند و قطعاً هر یک از آن‌ها شایستگی لازم برای هیئت بزرگی مثل دوومیدانی را داشتند، اما اینکه یکی از کاندیداها تنها یک رأی بیاورد و دیگر کاندیدا اکثریت مطلق آرا را به دست آورد، کمی ‌تأمل‌برانگیز است 
محسن سالاری معاون توسعه ورزش قهرمانی استان فارس در پاسخ به سؤال شیراز نوین در این رابطه، هرگونه سفارش از سوی اداره ورزش برای رأی دادن به کاندیدایی خاص را تکذیب کرد و گفت: ما هیچ نوع جانبداری از شخص خاصی را در دستور کار نداشته و نداریم. اگر امروز مسلم هم انتخاب می‌شد، مورد حمایت کامل ما بود. ما حتی به یک نفر اشاره نکردیم که به فلانی رأی بدهید یا ندهید. ما این احترام را برای اعضای مجمع قائلیم که استقلال داشته باشند و خودشان تصمیم بگیرند.  البته باید در آینده پاسخگوی رأیی که داده‌اند هم باشند.
انتخابات هیئت دوومیدانی استان فارس صبح دیروز ۳۰ شهریورماه با حضور هاشم صیامی‌ رئیس فدراسیون، عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش و اعضای مجمع در سالن اجتماعات هیئت سوارکاری استان برگزار شد.
 این مجمع کار خود را با 6 کاندیدا آغاز کرد. سید مرتضی حسینی، امیر محمد صلح میرزایی، محمد جواد صیادی، احسان زارع مهذبیه، روح‌الله نجمی ‌و مسلم نیادوست کاندیداهای این مجمع بودند.
 در پایان روح‌الله نجمی ‌با کسب 15 رأی از 17 رأی گرفته شده از اعضای مجمع به مدت 4 سال سکان‌دار هیئت دوومیدانی استان فارس شد. یک رأی سفید به صندوق آرا انداخته شد و مسلم  نیادوست نیز در این مجمع ۱ رأی کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره ورزش، رئیس جدید هیئت دوومیدانی فارس، رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، دارای مدرک دکتری مدیریت ورزشی، از ورزشکاران دوومیدانی رشته پرش طول و از مربیان این رشته می‌باشد. در کارنامه مدیریتی نجمی، رئیس ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های لارستان، جهرم و کوار دیده می‌شود.
 عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این مجمع با تشکر از خدمات ۳۷ ساله سیروس زارع رئیس پیشین هیئت دوومیدانی فارس گفت: دغدغه‌مندی و تلاش فراوان ۲ ویژگی بارز ایشان در دوره مدیریت وی است. وی با اشاره به اهمیت ورزش دوومیدانی گفت: دوومیدانی رشته مادر است و توجه به این رشته مدال‌های فراوان به ارمغان می‌آورد. 
مدیر کل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: دوو‌میدانی از رشته‌های طرح آمایش ورزش فارس می‌باشد و توسعه زیرساخت‌های این رشته در سطح شهرستان‌های فارس  در دستور کار قرار دارد.
 توجه به ورزش بانوان از دیگر نکات مورد تذکر متولی ورزش فارس بود. وی خاطر نشان کرد: وجود استعدادهای فراوان و سهل‌الوصول بودن از الزامات توجه به ورزش بانوان در این رشته است. 
حاجی‌زاده با اشاره به پیشینه درخشان دوومیدانی در فارس گفت: حضور مهدی جلودارزاده دونده فارسی در المپیک از نقاط درخشان است و با تزریق خون تازه به این رشته امیدواریم این راه ادامه‌دار باشد. در پایان این مجمع با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های سیروس زارع مهذبیه رئیس پیشین این هیئت توسط مدیر کل ورزش و جوانان فارس قدردانی شد.
سیروس زارع مهذبیه نیز با حکم رئیس فدراسیون مسئول کمیته امور استان‌های فدراسیون دوو‌میدانی شد!

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی