[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

عطرافشانی مزار شهدا در هفته دفاع مقدس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل بهزیستی فارس گفت: یادآوری هرساله دفاع مقدس مروری است بر هشت سال بیداری و ولایت‌پذیری ملت ایران. مدیرکل، معاونان و جمعی از پرسنل اداره کل بهزیستی فارس با حضور در گلزار شهدا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن جنگ تحمیلی با آرمان‌های شهدا تجدید 
میثاق کردند. 
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس،  مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای گرانقدر انقلاب و غبارروبی و عطرافشانی در گلزار شهدا همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل، معاونان و جمعی از همکاران اداره کل بهزیستی فارس برگزار گردید. 
در این مراسم کشفی نژاد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت بیان داشت: تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان مهم‌ترین وظیفه تک تک مسئولان و آحاد ملت ایران است. 
مدیرکل بهزیستی فارس افزود: به واسطه خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است که از نعمت آرامش و امنیت در جامعه برخورداریم. یادآوری هرساله دفاع مقدس مروری است بر هشت سال بیداری، ولایت‌پذیری، ایثار و استقامت غیورمردان و دلیرزنانی که سرچشمه خونشان لاله‌زار عطر ناب محمدی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی