[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۵
  • دوره جدید

آغاز مشق کرونایی ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: با پوشش تحصیلی خوبی که در استان صورت گرفت، 90هزار کلاس اولی در فارس سال تحصیلی 1401-1400 را آغاز خواهند کرد.
دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین روز شکوفه‌ها که همزمان با سراسر کشور در دبستان غنچه‌های ولایت ناحیه 3 شیراز برگزار شد، گفت: در مناطق شهری و پرجمعیت مانند شیراز آموزش را غیرحضوری آغاز خواهیم کرد و در مناطق کم جمعیت روستایی و عشایری با تصمیم شورای مدرسه و در صورت آماده بودن شرایط کلاس‌ها می‌تواند به صورت حضوری هم برگزار شود.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: واکسیناسیون کلاس دوازدهمی‌ها از چند روز پیش آغاز شده است و واکسیناسیون کلاس یازدهمی را هم آغاز خواهیم کرد. اسماعیلی گفت: بیش از 95 درصد از معلمان فارس دو دوز واکسینه شده اند و با واکسینه شدن کامل اولیا و دانش آموزان و با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا امیدوار به بازگشایی مدارس در ماه‌های آینده هستیم.
وی افزود: با تشکیل کارگروه‌های تخصصی، هدفمند و نظارت‌های متعدد زمینه آغاز سال تحصیلی با کیفیت را در سراسر استان فراهم کرده ایم و تمامی مدارس فارس آماده شروع سال تحصیلی هستند. رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز نیز در این مراسم با بیان اینکه در سال جاری 72هزار دانش‌آموز در مدارس این ناحیه مشغول به تحصیل خواهند شد، گفت: نزدیک به 7هزار کلاس اولی در ناحیه 3 شیراز سال تحصیلی خود را آغاز خواهند کرد. محمد کماندار گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده شرایط خوبی برای دانش آموزان این ناحیه فراهم شده است و این اطمینان را به اولیا و خانواده‌ها می‌دهیم که فرزندانشان سال تحصیلی باکیفیتی را پشت سر خواهند گذاشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی